Erling Haaland, Borussia Dortmund

i

Autor: East News Erling Haaland

Erling Haaland niespodziewanie przerwał wywiad Łukasza Piszczka. To, co powiedział o Polaku chwyta za serce

2021-05-15 8:37

Mecz Borussii Dortmund z RB Lipsk, po którym ekipa Łukasza Piszczka wywalczyła Puchar Niemiec był szczególnym spotkaniem przede wszystkim właśnie dla polskiego obrońcy oraz jego kibiców. Pewnym jest już, że Łukasz Piszczek nie zostanie w BVB, dlatego wygranie ze swoją drużyną ostatniego trofeum stało się symbolem dla Polaka. To, co działo się po meczu również zapisze się na kartach historii klubu, tak samo jak słowa Erlinga Haalanda, który nie szczędził komplementów Piszczkowi, przerywając jego wywiad.

Łukasz Piszczek spędził w ekipie Borussii Dortmund aż jedenaście lat i dla wielu kibiców stał się nieodłącznym elementem BVB, dlatego jego decyzja o opuszczeniu zespołu wraz z końcem sezonu, gdy dobiegnie końca jego kontrakt z klubem, jest niezrozumiała dla wielu z nich. Na kilka tygodni przed odejściem Łukasza Piszczka z drużyny, fani ekipy z Dortmundu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i przekonać piłkarz w Internecie do zmiany zdania. Polski obrońca nie dał się jednak przekonać, jednak zrobił wszystko, aby ten sezon zakończyć z pucharem... ostatnim jako zdobędzie w barwach BVB. To udało się zrobić w finale Pucharu Niemiec, gdzie Borussia Dortmund rozbiła 4:1 RB Lipsk, a Piszczek mógł być pożegnany przez swoich kolegów jak król. Polak cieszy się w szatni ogromnym autorytetem, co potwierdził po meczu Erling Haaland, doceniając Łukasz Piszczka i jego wkład w ekipę z Dortmundu. 

Haaland przerywa wywiad Piszczkowi

Puchar Niemiec zdobyty w sezonie 2020/21 jest ostatnim trofeum, jakie Łukasz Piszczek zdobył w barwach BVB, dlatego dziennikarze bardzo chcieli usłyszeć słowa Polaka po wygranej. Podczas jego wypowiedzi, niespodziewanie obok niego pojawił się Eling Haaland i przerwał wypowiedź Piszczka, komplementując przy tym obrońcę BVB. - Po prostu legenda! Zróbcie mu trochę miejsca, bo Piszczek to wielka legenda - wypalił do kamery młody Norweg. To pokazuje tylko jak wielkim szacunkiem w szatni BVB cieszył się i nadal cieszy Łukasz Piszczek, który w nowym sezonie reprezentować będzie barwy swojego klubu, LKS Goczałkowice-Zdrój, grającego w III lidze.

Krzysztof Piątek wyłączony z gry na długie miesiące! Są nowe informacje o jego urazie, napastnik reprezentacji Polski nie pojedzie na EURO 2021

Jan Tomaszewski wspomina GERDA MUELLERA: Był moim KATEM, ale Lewandowski jest lepszy
Sonda
Czy Robert Lewandowski w sezonie 2020/2021 pobije rekord Gerda Muellera?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze