Łukasz Piszczek, Borussia Dortmund

i

Autor: East News Łukasz Piszczek

Kibice biorą sprawy w swoje ręce i apelują do Łukasza Piszczka, aby został w klubie! Wszystko przez jeden wpis kolegi z drużyny

2021-04-30 18:40

Wielu fanów Borussii Dortmund z nostalgią wspomina czasy, gdy żółto-czarne barwy przywdziewali Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski oraz Robert Lewandowski, tworząc "trójkę z Dortmundu". Obecnie prawy obrońca został jednym elementem tej układanki, jednak to zmieni się po zakończeniu sezonu, gdy Piszczek opuści BVB. Kibice na Twitterze próbują jednak nakłonić Polaka, aby został jeszcze na jeden sezon. Wszystko przez Marco Reusa i jego spis w Internecie.

Łukasz Piszczek, który zasilił szeregi Borussii Dortmund w lipcu 2010 roku zasłużył przez te wszystkie lata na status legendy BVB, stając się ważnym piłkarzem w układance kolejnych trenerów. Prawy obrońca rozkochał w sobie kibiców z Dortmundu swoimi dobrymi występami, tworząc przy okazji "trójkę z Dortmundu" wraz z Jakubem Błaszczykowskim i Robertem Lewandowskim. Po jedenastu latach, przygoda Łukasza Piszczka w Borussii Dortmund dobiega jednak końca i po tym, jak wygaśnie jego kontrakt w czerwcu 2021 roku, prawy obrońca ma przenieść się do ekipy LKS Goczałkowice Zdrój. Z tą decyzją trudno się jednak pogodzić kibcom Borussii Dortmund, którzy dołączyli do akcji #onemoreyear na Twitterze, w której próbują przekonać Polaka, by jeszcze przez rok bronił barw niemieckiego klubu. 

Kibice chcą pozostanie Piszczka 

Wszystko przez jego klubowego kolegę, Marco Reusa. Niemiecki pomocnik skomentował jeden z postów Łukasza Piszczka na Twitterze, używając właśnie hasztaga #onemoreyear. Tyle wystarczyło, by media społecznościowe zalała fala kolejnych wpisów tworzonych przez kibiców BVB. W ten sposób próbują oni wpłynąć na decyzję prawego obrońcy i nakłonić go, by pozostał w Niemczech. To wydaje się jednak niemożliwe, ponieważ w jednym ze swoich wywiadów Piszczek wyraźnie zaznaczył, że taki scenariusz jest mało możliwy. 

W takich luksusach zamieszka Lewandowski i spółka przed EURO 2021. Ten widok zapiera dech w piersiach, oto baza Polaków na EURO 2021

Znany piłkarz ufundował domy dziecka

Legenda BVB

Były reprezentant Polski spędził w ekipie z Dortmundu lwią część swojej sportowej kariery. Do tej pory, przez prawie 11 lat swojego pobytu w BVB zagrał w 378 meczach w żółto-czarnym trykocie. W tym czasie strzelił 19 bramek i zanotował 64 asysty. Piszczek wyjdzie z Niemiec bogatszy również o kilka trofeów. Razem z Borussią wygrał dwa mistrzostwa kraju, a także dwa Puchary i trzy Superpuchary Niemiec.

Jan Tomaszewski wie, kto powininen bronić na Euro! Zwraca uwagę na jedną kwestię

Sonda
Czy Łukasz Piszczek przedłuży kontrakt z Borussią?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze