Lewandowski skontrolował swoją restaurację "Nine's" tuż przed otwarciem. Musiał to zrobić przy tłumie ludzi

2021-10-04 15:40
Robert Lewandowski w restauracji Nine's
Autor: Marek Kudelski/Super Express

Restauracja Lewandowskiego w Warszawie zostanie otwarta we wtorek, 5 października. Do "Nine's" z pewnością regularnie będą przychodzić kibice głodni nie tylko sportu. Sam kapitan reprezentacji Polski pojawił się na miejscu dzień przed otwarciem. Wszystkiego uważnie doglądał. Mamy zdjęcia z przygotowań do wielkiej inauguracji warszawskiej "Nine's"!

Robert Lewandowski otwiera swoją restaurację w Warszawie. Reprezentant Polski pracuje przy projekcie "Nine's", którego będzie jednym ze współwłaścicieli. Nowy punkt na sportowej mapie stolicy pojawi się w Browarach Warszawskich przy ulicy Grzybowskiej. Otwarcie nastąpi już 5 października. Trwają ostatnie poprawki i przygotowania, których dogląda sam "Lewy". Restauracja Lewandowskiego wystartuje w południe i - co najważniejsze - nie zabraknie tam nie tylko wydarzeń sportowych, ale i jedzenia. Widać, że atmosfera w zespole w ostatnich chwilach jest znakomita.

Lewandowski przyleciał do Polski prywatnym odrzutowcem. Gwiazda Internetu na pokładzie

Lewandowski w "Nine's" dzień przed otwarciem

Lewandowski przyjechał do "Nine's" m.in. na sesję zdjęciową. Swoją markową koszulkę szybko zmienił na bluzę z logo restauracji. Przebierał się przed całym zespołem, a na koniec jedna z członkiń sztabu poprawiła mu włosy, by te wyglądały idealnie. Mamy zdjęcia z tego momentu - zobacz je w galerii poniżej. "Lewy" szybko zamienił bluzę na fioletową koszulę. Przedtem podpisał ścianę i sprawdzał, czy wszystko wygląda jak należy! 

Restauracja Lewandowskiego wzbudza ciekawość. Co znajdziemy w środku?

Już teraz wiadomo, że wystrój lokalu zainspirowany będzie wieloma dyscyplinami sportu, a nie tylko samą piłką nożną. W środku ma znajdować się kilka niesamowitych sportowych pamiątek, są to m.in. korki Ireny Szewińskiej, koszulka Sergio Ramosa, narty Kamila Stocha. Wielką ciekawość wzbudza także wielka sala kinowa, w której na żywo będzie można oglądać wydarzenia sportowe.

Restauracja Lewandowskiego Nine's. Gdzie jest? Jaki adres w Warszawie?

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze