Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Restauracja Lewandowskiego Nine's. Gdzie jest? Jaki adres w Warszawie?

2021-10-04 11:54

Robert Lewandowski już jutro otworzy swoją pierwszą restaurację. Lokal kapitana reprezentacji Polski ma być miejscem przyjaznym dla fanów sportu i bez wątpienia z miejsca stanie się jednym z najpopularniejszych lokali w Warszawie. Gdzie położona jest restauracja Nine's? Jaki jest jej adres w Warszawie?

Robert Lewandowski będzie jutro na ustach całej Polski. W Warszawie ma zostać otworzona restauracja "Nine's" sygnowana przez kapitana piłkarskiej reprezentacji Polski. Wiemy, gdzie będzie mieścił się lokal. Okazuje się, że Lewandowski wybrał wyjątkowo malowniczą lokalizację.

Restauracja Lewandowskiego. Zobaczyliśmy danie, które będzie serwował Lewy w Nine's! Szok

Robert Lewandowski otwiera restaurację. Gdzie znajduje się Nine's w Warszawie?

Restauracja Nine's w Warszawie została umiejscowiona w Warszawie przy ulicy Grzybowskiej 56. Jest to wyjątkowo malownicza lokalizacja, umiejscowiona blisko Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Browarów Warszawskich. Jak przekonuje jeden ze współwłaścicieli interesu, Jacek Trybuchowski.

- To nie będzie ekskluzywna restauracja fine diningowa. Chcemy ją pozycjonować jako casual dining, czyli dostępną niemal dla każdego. Co więcej, NINE's to nie tylko restauracja, ale także Sports Bar i przestrzeń eventowa. Do dyspozycji gości będą aż 4 poziomy i niemal 1400m2. Oczekujemy dużego ruchu dzięki między innymi przystępnym cenom i profesjonalnemu serwisowi. Dlatego nie chcemy zawyżać cen, a przyjęte przez nas stawki są aktualnie na progu opłacalności - mówi współwłaściciel restauracji w rozmowie z "money.pl".

Wiadomo co ze zdrowiem Drągowskiego. Te wiadomości to duże zaskoczenie, jest potwierdzenie

Aby zobaczyć zdjęcia restauracji Lewandowskiego przejdź do galerii poniżej.

Restauracja Lewandowskiego wzbudza ciekawość. Co znajdziemy w środku?

Już teraz wiadomo, że wystrój lokalu zainspirowany będzie wieloma dyscyplinami sportu, a nie tylko samą piłką nożną. W środku ma znajdować się kilka niesamowitych sportowych pamiątek, są to m.in. korki Ireny Szewińskiej, koszulka Sergio Ramosa, narty Kamila Stocha. Wielką ciekawość wzbudza także wielka sala kinowa, w której na żywo będzie można oglądać wydarzenia sportowe.

Sonda
Czy odwiedzisz restaurację Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze