Restauracja Lewandowskiego. Zobaczyliśmy danie, które będzie serwował Lewy w Nine's! Szok

2021-10-04 11:40
Restauracja Lewandowskiego Nine's. Takie danie będzie serwował Lewy
Autor: AP PHOTO / Instagram Nine's Restauracja Lewandowskiego Nine's. Takie danie będzie serwował Lewy

Restauracja Lewandowskiego Nine's zostanie lada moment otwarta. W nowym punkcie na sportowej mapie Warszawy serwowana będzie amerykańska kuchnia z azjatycko-polską domieszką. Spodziewać się można wielu ciekawych dań. Zdjęcie jednego z nich pojawiło się już w sieci. Na samą myśl ślinka cieknie. Wygląda to naprawdę dobrze!

Robert Lewandowski rusza z zupełnie nowym biznesem. Najlepszy polski piłkarz i jeden z czołowych zawodników na świecie otwiera restaurację w Warszawie. "Lewy" startuje z projektem "Nine's", który ma być nowym miejscem na sportowej mapie Warszawy. Restauracja Lewandowskiego serwować będzie nie tylko najlepsze mecze i wydarzenia sportowe na wielkich ekranach. Nie zabraknie także tego, co najważniejsze, czyli pysznego jedzenia. Na warszawskiej Woli w Browarach Warszawskich serwowane będą przeróżne dania. Dominować ma kuchnia amerykańska. Potwierdzają to pierwsze zdjęcia dań.

W restauracji Roberta Lewandowskiego dostaniesz coś niewyobrażalnego. Szok to mało powiedziane

Restauracja Lewandowskiego "Nine's": Takie dania będzie serwował Lewy

W restauracji Lewandowskiego nie zabraknie tego, co jest prawdopodobnie najważniejszym daniem kuchni amerykańskiej, czyli oczywiście burgerów. Na fotografiach mięso aż wylewa się z bułek. Na zdjęciu widać także nieźle wyglądające frytki i surówki. Prezentuje się to naprawdę dobrze! 

Czego możemy się spodziewać? Burgery mają być inspirowane osobą Georga Motza, który wyreżyserował film dokumentalny i napisał książki opisujące historię hamburgera w Stanach Zjednoczonych. Jego media społecznościowe są przepełnione fotografiami burgerów.

Robert Lewandowski doprowadzony do rozpaczy. To mu się praktycznie nie zdarza

Restauracja Lewandowskiego "Nine's" - gdzie będzie?

Restauracja Lewandowskiego będzie miała pierwszy punkt w Warszawie w coraz popularniejszych Browarach Warszawskich. Na razie nie ma wielu informacji na temat cen. Mówi się jednak, że te mają być odpowiednie na kieszeń każdego kibica i nie odbiegać od warszawskiej normy. 

Sonda
Wybierzesz się do restauracji Roberta Lewandowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze