Kamil Grosicki

Autor: Wojciech Klepka / CYFRA SPORT Kamil Grosicki pokazuję po zdobytej bramce w meczu Polska - Czechy 3-1 koszulkę z napisem PRAY FOR PARIS

Ligue 1: PIĘKNY gol Kamila Grosickiego z Bordeaux [WIDEO]

2015-11-22 22:07

Kamil Grociski wciąż w formie - reprezentacyjny skrzydłowy zdobył naprawdę efektowną bramkę, a jego Satde rennes zremisował z Żyrondystami z Bordeaux 2:2. U nas możecie zobaczyć WIDEO z efektownym lobem, w wykonaniu Grosika.

Kamil Grosicki o swojej niezwykłej koszulce

Mecz z Girondins Bordeaux zakończył się remisem 2:2. Grosicki wszedł na boisko w 67. minucie, a osiem minut później cieszył się z gola. Polak dostał podanie od Abdoulaye Doucoure'a i technicznym lobem sprzed pola karnego pokonał bramkarza rywali. To była bramka na 2:1, później Girondins doprowadzili do wyrównania.

Stade rennes mogło i powinno ten mecz wygrać, ale w doliczonym czcasie gry Sio nie wykorzystał rzutu karnego. Dla Grosickiego to  czwarty ligowy gol  w sezonie. Piłkarz trafia też w kadrze, jak w ostatnim sparingu z Czechami.