Lana Rybus, Maciej Rybus

i

Autor: Instagram / Marek Zieliński SUPER EXPRESS Lana Rybus, Maciej Rybus

Maciej Rybus wyrzucony z kadry, wcześniej został w Rosji, zasłaniając się rodziną. Żona Lana, dzieci - kim jest rodzina Rybusa?

2022-06-22 10:31

Maciej Rybus podjął kuriozalną decyzję. Reprezentant Polski został piłkarzem Spartaka Moskwa, choć na Ukrainie wciąż trwa wojna i większość sportowców wyjechała z tego kraju. W internecie rozgorzała wielka burza w tym temacie. Zwłaszcza, że padają argumenty... bezpieczeństwa i rodziny. Czesław Michniewicz zadecydował o wyrzuceniu z reprezentacji Polski Rybusa. Kim jest żona Macieja Rybusa, Lana Rybus? Dzieci, rodzina Macieja Rybusa - co o niej wiadomo?

Ukraina wciąż walczy, od końca lutego heroicznie broni się przed rosyjską agresją. W tym czasie widzieliśmy tuziny piłkarzy, którzy unieśli się honorem i z Rosji uciekli. Pierwszym z nich był Grzegorz Krychowiak, który z FK Krasnodar przeniósł się do AEK Ateny. Rybus trwał w Moskwie i nic w najbliższym czasie się nie zmieni. Ze Spartakiem podpisał dwuletni kontrakt, mimo zainteresowania drużyn z Grecji i Turcji.

Rybus zostaje w Rosji. Ma żonę Rosjankę i dwójkę dzieci. Kim są?

– Sytuacja z Rybusem była złożona. Ma dwójkę dzieci i żonę Rosjankę, mieszka tam od 10 lat. Postanowili tam zostać. Pamiętajmy, że jest wojna między Rosją a Ukrainą, więc ludzie są skonfliktowani, ale mimo wszystko oni są bezpieczni w Rosji – powiedział w programie „Pogadajmy o piłce” Mariusz Piekarski, agent piłkarza. Rybus uważa podobnie, więc te słowa nie mogły przejść bez echa w naszym kraju. – Gdyby Maciek przyjechał do Polski i posłał dzieci do przedszkola czy szkoły, to nie byłyby to miłe chwile. Dzieci słuchają i przenoszą to na grunt młodzieżowy. Zostaje w Rosji, jego rodzina jest bezpieczna. Nigdy nie wiadomo, co by się wydarzyło – próbował tłumaczyć Piekarski.

NIE PRZEGAP! Obrzydliwe słowa reprezentanta ZSRR o Macieju Rybusie. Rosjanie nie mają za grosz wstydu, paskudne

Maciej Rybus i jego rodzina. Dowiedz się więcej z galerii poniżej! Kim jest Lana Rybus? Dzieci piłkarza reprezentacji Polski.

Maciej Rybus od blisko dekady jest związany z Rosją. Przez lata grał w Tereku Grozny, ostatnio reprezentował barwy Lokomotiwu Moskwa. Reprezentant Polski ma też żonę z Rosji. Lana jest modelką. Ma z nią dwójkę dzieci - Roberta i Adriana.

NIE PRZEGAP! Nie żyje słynny mistrz olimpijski w piłce nożnej. Zmarł Bernd Bransch, pokonał Polaków w finale IO

Maciej Rybus - kim jest?

Maciej Rybus to uznany reprezentant Polski, który rozpoczynał zawodową karierę w barwach Legii Warszawa. Grał także dla Tereka Groznego, Olympique'u Lyon i Lokomotiwu Moskwa. Teraz został piłkarzem Spartaka. Z orłem na piersi występował w 66 meczach. Z kadrą pojechał na mistrzostwa świata 2018 i Euro 2012 i 2020.

Sonda
Czy Maciej Rybus powinien opuścić Rosję?
Polacy pokazali JAJA! Komentarz po meczu Holandia-Polska | Futbologia

Najnowsze informacje sportowe, rozmowy z ekspertami i ciekawostki ze świata sportu, czyli "Super SPORT" - zaprasza Przemek Ofiara, Jarema Jamroży i Mateusz Kwiatkowski.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Najnowsze