Zdjęcia z wakacji

Maciej Rybus z żoną Laną na rajskich wakacjach. Spędza mundial na Malediwach! Gorące zdjęcia podzieliły kibiców

2022-12-10 9:44

Maciej Rybus nie poleciał na mundial, bo pewien czas temu zamiast reprezentacji Polski postawił na grę w Rosji. W związku z wojną na Ukrainie rozpętaną przez Rosję jego starty w kadrze były niemożliwe. Zamiast na mistrzostwa świata, Rybus z żoną Laną wybrał się na Malediwy. Tam spędził już kilka grudniowych dni. Gorące zdjęcia podzieliły kibiców.

Maciej Rybus swoją decyzją o pozostaniu w Rosji rozstał się z reprezentacją Polski. Niegdyś etatowy kadrowicz, teraz nie ma szans na przyjazd na zgrupowanie. Wszystko z powodu pozostania w Rosji, która stała się agresorem i zaatakowała Ukrainę. Decyzja Czesława Michniewicza mogła być tylko jedna. Rybus nie gra w reprezentacji Polski od początku 2022 roku i nic nie wskazuje na to, by miał do niej wrócić w najbliższym czasie. Zamiast na mundial, Rybus pojechał na wakacje w rajskie tropiki.

Maciej Rybus z żoną Laną na wakacjach. Zdjęcia podzieliły internautów

Rybusowie wrzucają zdjęcia z wakacji na swoje media społecznościowe. Nikogo nie powinno dziwić, że te podzieliły internautów. Choć nie brakuje tych, którzy zapomnieli o rosyjskiej agresji na Ukrainę, to są oni w mniejszości. W komentarzach trwa jednak zażarta dyskusja.

Maciej Rybus wyrzucony z kadry, wcześniej został w Rosji, zasłaniając się rodziną. Żona Lana, dzieci - kim jest rodzina Rybusa?

- Szacunek. Wybrać rodzinę zamiast polityki. Dużo zdrowia - napisał pan Janusz. - Faszystami nie ma co tak sie chwalić - odpowiada pani Monika. - Może wkrótce car utnie ci możliwość lansowania się w necie - dodała pani Ania. - Żyj na swoich warunkach i bądż szczęśliwy - napisała z kolei pani Joanna.

Kim jest Maciej Rybus? Żona, rodzina

Maciej Rybus od blisko dekady jest związany z Rosją. Przez lata grał w Tereku Grozny, ostatnio reprezentował barwy Lokomotiwu Moskwa. Reprezentant Polski ma też żonę z Rosji. Lana jest modelką. Ma z nią dwójkę dzieci - Roberta i Adriana.

Maciej Rybus to uznany reprezentant Polski, który rozpoczynał zawodową karierę w barwach Legii Warszawa. Grał także dla Tereka Groznego, Olympique'u Lyon i Lokomotiwu Moskwa. Niedawno został piłkarzem Spartaka. Z orłem na piersi występował w 66 meczach. Z kadrą pojechał na mistrzostwa świata 2018 i Euro 2012 i 2020.

Maciej Rybus pławi się z żoną w luksusach. Te okulary są obrzydliwie drogie. Szok, że mogą tyle kosztować

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Sonda
Czy Maciej Rybus powinien być powoływany do polskiej kadry?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze