Marcin Najman, Fernando Santos

i

Autor: Sebastian Wielechowski SE / Tomasz Radzik SE Marcin Najman, Fernando Santos

Ważny apel "El Testosterona"

Marcin Najman wbija szpilkę Fernando Santosowi. "Biedaczek niedowidzi", chce dzwonić w ważnej sprawie

2023-06-05 8:07

Wielkimi krokami zbliża się początek zgrupowania reprezentacji Polski przed czerwcowymi meczami z Niemcami i Mołdawią. Marcin Najman przed zjazdem narodowej kadry postanowił wbić drobną szpilkę selekcjonerowi Fernando Santosowi. Postanowił zainterweniować. - Biedaczek niedowidzi - napisał wprost Marcin Najman na swoim Instagramie.

Marcin Najman nie od dziś zabiera głos w niemal każdej sportowej sprawie w naszym kraju. "El Testosteron" nie obawia się głośnego wygłaszania swoich opinii, często wywołując w sieci bardzo dużo kontrowersji. Tym razem, przy okazji KSW: Colosseum 2, Najman postanowił wypowiedzieć się na temat zbliżającego zgrupowania reprezentacji narodowej. Biało-czerwoni w czerwcu zagrają mecz towarzyski z Niemcami oraz spotkanie w eliminacjach mistrzostw Europy z Mołdawią. Najman postanowił nieco doradzić selekcjonerowi, który jego zdaniem popełnia błąd.

Zwrot akcji ws. występu Jakuba Błaszczykowskiego z Niemcami. Rzecznik PZPN zabrał głos, zdradził szczegóły

Marcin Najman doradza selekcjonerowi: Biedaczek niedowidzi!

Najman spotkał się na Stadionie Narodowym podczas gali KSW: Colosseum 2 z Dawidem Kownackim, który jest jednym z reprezentantów Polski. Niestety, napastnik nie pojawił się w kadrze na nadchodzące zgrupowanie, co zdaniem "El Testosterona" jest błędem.

- Walka za miesiąc. Znalazłem więc chwile, by pomóc Santosowi zbudować właściwą Reprezentacje, bo biedaczek niedowidzi. Adam Kostka przywiózł już na Narodowy Dawida Kownackiego,ja jeszcze wydzwonię Kamila Glika i Kamila Grosickiego i właściwy trzon Reprezentacji będzie prawidłowy - napisał Najman na swoim Instagramie.

Anna Lewandowska poinformowała o wielkich zmianach w jej rodzinie! Podjęli z Robertem ważną decyzję, chodzi o dzieci

Kiedy reprezentacja Polski gra kolejne mecze?

Przed nami zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej. Biało-czerwoni w czerwcu zagrają dwa spotkania - z Niemcami i Mołdawią. Spotkanie z naszymi zachodnimi sąsiadami będzie sparingiem, podczas którego pożegnany zostanie Jakub Błaszczykowski. Mecz Polska - Niemcy zaplanowano na 16 czerwca. Cztery dni później w Kiszyniowie zagramy z Mołdawią w eliminacjach Euro.

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed
Trener Najmana o jego przygotowaniach do High League
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze