Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/ annalewandowska Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

chodzi o dzieci

Anna Lewandowska poinformowała o wielkich zmianach w jej rodzinie! Podjęli z Robertem ważną decyzję, chodzi o dzieci

2023-06-04 22:07

Zarówno Anna, jak i Robert Lewandowski mają na co dzień od groma obowiązków. Para doskonale jednak wie, jak ważny jest czas spędzony z najbliższymi i robią wszystko, aby być przy córeczkach tak często, jak to tylko możliwe. Ostatnio para podjęła bardzo ważną decyzję, która może być dość zaskakująca dla wielu rodziców. Okazuje się, że Robert i Anna Lewandowscy starają się spędzać czas z dziećmi osobno.

Wśród fanów Anny i Roberta Lewandowskich nie brakuje osób, które starają się wręcz uczestniczyć w życiu rodziny kapitana reprezentacji Polski i śledzą wszystko, co dzieje się w domu "Lewego". Gwiazdor Barcelony i jego małżonka wpuszczają raz po raz internautów do swojego życia, chociażby za sprawą mediów społecznościowych, czy szczerych wywiadów. Tym razem Anna Lewandowska postanowiła przekazać swoim fanom, że razem z Robertem podjęli ważną decyzję w sprawie wychowania swoich córeczek Klary i Laury.

Tak Anna i Robert Lewandowscy wychowują swoje dzieci. Wprowadzili nowe zasady, zapanowały wielkie zmiany

Gwiazdor Barcelony oraz jego małżonka wpadli na dość niecodzienny pomysł i stwierdzili, że oprócz standardowego spędzania czasu całą rodziną, w określonych chwilach będą spędzać czas z Klarą i Laurą oddzielnie. Jak wynika z obserwacji Anny Lewandowskiej, taka metoda już teraz przynosi zauważalne zmiany, czym postanowiła podzielić się ze swoimi fankami. 

Anna Lewandowska poinformowała o wielkich zmianach w jej rodzinie! Podjęli z Robertem ważną decyzję, chodzi o dzieci

- Nie wiem, czy też tak macie mamuśki... ale zdecydowaliśmy z moim mężem, że będziemy czasem spędzać czas osobno z dziewczynkami. On z jedną, ja z drugą. Uważam, że to totalnie dobrze na nie wpływa, doceniają czas z rodzicem, potrafią zatęsknić za sobą i są... ZNACZNIE grzeczniejsze - napisała na Instagram Stories Lewandowska, dzieląc się swoją nową metodą wychowania dzieci. 

Sonda
Czy lubisz rodzinę Lewandowskich?
Anna Lewandowska poinformowała o zmianach w jej domu

i

Autor: Instagram/ annalewandowska screen Anna Lewandowska poinformowała o zmianach w jej domu
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze