Matty Cash

i

Autor: Cyfra Sport Matty Cash

Na jaw wyszedł sekret Matty'ego Casha. Siostra się wygadała. Tego mogliście się nie spodziewać

2021-11-19 6:53

Matty Cash ma już za sobą debiut w reprezentacji Polski zarówno w meczu wyjazdowym, jak i przed własną publicznością. Wielkie marzenie zawodnika się spełniło i teraz biało-czerwoni kibice liczą, że z każdym spotkaniem będzie on im dawał więcej radości z gry. O Cashu wciąż dowiadujemy się nowych rzeczy, a pewien sekret zawodnika postanowiła właśnie zdradzić jego siostra, Hannah.

Matty Cash przez kilka tygodni był na ustach wszystkich fanów piłki w Polsce. Temat związany z urodzonym w Anglii piłkarzem był jednym z najgorętszych w ostatnim czasie. Mający polskie pochodzenie zawodnik starał się o polskie obywatelstwo, a sprawy nabrały tempa, gdy Cezary Kulesza został prezesem PZPN. Wówczas cały proces został nieco przyspieszony.

Były prezes PZPN uderzył w Paulo Sousę! Mocne słowa, nie miał litości dla jego decyzji

Sekret Matty'ego Casha wyszedł na jaw. Tego o nim nie wiedzieliście

Wszystko potoczyło się na tyle szybko, że Cash został powołany już na listopadowe mecze w eliminacjach do mistrzostw świata. Obrońca zagrał kilkadziesiąt minut, ale niewątpliwie w przyszłości może odgrywać zdecydowanie większą rolę w reprezentacji Polski. Na razie kibice wciąż dowiadują się o nim nowych rzeczy, a pewien sekret postanowiła zdradzić siostra zawodnika.

Zbigniew Boniek wskazał ogromny problem przed barażami! To może zmartwić wielu kibiców

Okazuje się, że piłka nożna nie jest jedyną dyscypliną, którą uprawia Cash. Całkiem nieźle radzi sobie również w golfie. - Zawsze u niego na pierwszym miejscu była piłka nożna. Golf był jego dodatkowym zajęciem i gdy był starszy, nie miał już czasu, by grać - powiedziała w rozmowie z TVP Sport siostra zawodnika, Hannah.

Poniżej galeria zdjęć z meczu Polska-Węgry

Siostra o zainteresowaniach Casha. Prawda wyszła na jaw

- Zresztą prawie cała rodzina Cashów grała w golfa! Mój tata, starszy brat Adam, Matthew... Ale tylko ja postanowiłam zająć się tym na poważnie. Zdarzało nam się grać na wakacjach, było kilka małych meczów... - zdradziła. Okazuje się, że Cash był grzecznym dzieckiem. Hannah opowiedziała jak kilka lat temu zachowywał się piłkarz.

- Wciąż jest pracowity i zaangażowany. Choć z każdym dniem jest coraz lepszym piłkarzem, wciąż jest tym samym chłopcem, który siedem lat temu rozpoczął treningi w Nottingham Forest - powiedziała siostra reprezentanta Polski.

Cezary Kulesza prezesem PZPN. Kulisy wyborów | Futbologia
Najnowsze