Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek wskazał ogromny problem przed barażami! To może zmartwić wielu kibiców

2021-11-18 17:15

Po meczu z Andorą w eliminacjach do zbliżających się mistrzostw świata, reprezentacja Polski zapewniła sobie udział w barażach, jednak po porażce z Węgrami i wynikach innych spotkań jasne stało się, że Biało-czerwoni nie będą rozstawieni i pierwszy mecz zagrają na wyjeździe. Pomimo tego, że baraże zostaną rozegrane w marcu, Zbigniew Boniek już teraz wskazał poważny problem, który może zmartwić wielu kibiców polskiej kadry.

Mecz reprezentacji Polski nieustannie wzbudzają spore emocje, szczególnie wtedy, gdy Biało-czerwonym nie idzie tak dobrze, jak życzyliby sobie tego kibice, tak jako miało to miejsce w starciu z Węgrami. Po porażce, piłkarze prowadzeni przez trenera Paulo Sousę wypadli z grona rozstawionych drużyn w barażach mistrzostw świata, co również odbiło się szerokim echem w świecie futbolu. Zdanie na ten temat zabrał również Zbigniew Boniek, który miał okazję m.in. skomentować absencję Roberta Lewandowskiego w ostatnim meczu. Teraz były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej zdecydował się wskazać pewien problem przed barażami. 

Wyszło na jaw, co Robert Lewandowski robił w dniu meczu z Węgrami! Ręce opadają

Porażka Polski z Węgrami 1:2 na PGE Narodowym oraz wyniki pozostałych spotkań w eliminacjach do zbliżających się mistrzostw świata sprawiły, że Biało-czerwoni przystąpią do baraży jako jedna z nierozstawionych ekip, przez co będzie musiała zmierzyć się z silniejszymi zespołami, a także pierwszy mecz będzie musiała rozegrać na wyjeździe, co tworzy pewien problem. 

Lukas Podolski szczerze o alkoholu. Powiedział o wódce i piwie, jego wujek byłby zły

Zobaczcie, jakie maile spływają do PZPN-u po ostatniej porażce Polaków, klikając w naszą galerię zdjęć poniżej!

Zbigniew Boniek zwrócił uwagę na problem przed barażami! Wielu fanów będzie zrozpaczonych

Okazuje się, że drugi mecz Biało-czerwonych w barażach, który zostanie rozegrany w Polsce, najpewniej nie będzie mógł odbyć się w Warszawie. Oprócz szpitala covidowego, który ma powstać na warszawskim obiekcie, były prezes PZPN zwrócił uwagę na problemy z murawą. To może zmartwić tych kibiców, którzy chcieli wybrać się na PGE Narodowy i być może będą musieli udać się w dalszą podróż. - Ewentualny drugi-decydujący mecz barazowy, gdyby był w Polsce to gdzie? PGE Narodowy odpada…. W trzy dni nie da się zrobić płyty, a zrobić wcześniej ( przed pierwszym meczem) to ryzyko ogromne - napisał Zbigniew Boniek na Twitterze. 

Mateusz Borek nie wytrzymał i napisał do Paulo Sousy! Przedstawił miażdżące fakty, ważny apel

Z kim Polska zagra w barażach do MŚ w Katarze? Kiedy Polska zagra w barażach? 

Porażką z Węgrami na PGE Narodowym sprawiła, że Polacy skomplikowali sobie awans na zbliżające się mistrzostwa świata. Niekorzystny wynik w meczu Polska - Węgry sprawił, że o tym, czy Polacy będą rozstawieni, czy nie, zadecydowały mecze innych drużyn. Na nieszczęście Biało-czerwonych, Turcja poradziła sobie z Czarnogórą a to oznacza, że Polacy nie będą rozstawieni i w barażach, które zostaną rozegrane w dniach 24-29 marca 2022 roku, zagrają z jedną z następujących drużyn: Portugalia, Szkocja, Włochy, Szwecja, Walia, Rosja. 

Kuriozalne zapisy w kontrakcie Paulo Sousy. Zarobi za sukces nowego trenera?

Sonda
Czy Polska awansuje na MŚ w Katarze?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze