Nakręcą film o Robercie Lewandowskim! Fani Lewego już mocą zacierać ręce

2021-07-26 13:23
Nakręcą film o Robercie Lewandowskim
Autor: Cyfra Sport Nakręcą film o Robercie Lewandowskim

Robert Lewandowski niejednokrotnie udowadniał już, że nie bez przyczyny zaliczany jest przez kibiców piłki nożnej o grona najlepszych zawodników na świecie i dzięki swojej grze zgromadził rzesze wiernych fanów niemalże z całego świata. Teraz będą mieli oni okazję poznać jeszcze bliżej kapitana reprezentacji Polski i napastnika Bayernu Monachium, ponieważ niebawem pojawi się film o Robercie Lewandowskim.

Lata mijają, a Robert Lewandowski wciąż wznosi się na wyżyny swoje talentu i umiejętności, zdobywając kolejne puchary i trofea z Bayernem Monachium oraz ciesząc się popularnością coraz większej ilości fanów. Swoimi świetnymi występami kapitan reprezentacji Polski oraz napastnik Bayernu Monachium sprawił, że przez wielu kibiców i dziennikarzy uznawany jest za jednego z najlepszych, a nawet najlepszego zawodnika w Niemczech i na świecie. Robert Lewandowski obecnie może pochwalić się licznym gronem fanów niemalże z całego świata, którzy regularnie śledzą to, co dzieje się w życiu Polaka zaglądając na profile w mediach społecznościowych nie tylko jego, ale również jego rodziny. Teraz fani "Lewego" będą mieli kolejną okazję do tego, aby poznać życie Polaka. Okazuje się bowiem, że już niebawem powstanie film o karierze Lewandowskiego, nakręcony przy współpracy z platformą Amazon Prime Video. - Pomysł na ten film jest nieoczywisty, dlatego zdecydowałem się na jego realizację – mówi Robert Lewandowski. ­– To będzie historia wzlotów i upadków, momentów siły, ale i chwil słabości. Bez upiększania – tak jak było naprawdę - wyznał Robert Lewandowski.

Nie przegap: Metamorfoza Roberta Lewandowskiego! Taka przemiana wymagała sporo pracy [ZDJĘCIE]

Zobaczcie jak Robert Lewandowski szalał na swoich wakacjach po Euro

Kibice kapitan reprezentacji Polski będą mieli okazję nie tylko poznać mniej znane fakty z życia i kariery Lewandowskiego, ale również usłyszeć jak wszystko to wyglądało z jego perspektywy. W filmie, obok "Lewego" wystąpią również członkowie jego rodziny, przyjaciele, koledzy z szatni, boiskowi rywale, wśród których nie zabraknąć ma największych gwiazd światowej piłki. – Film przedstawi wiele nieopowiedzianych wcześniej historii z mojej kariery, które z pewnością zainteresują fanów piłki nożnej. Mam jednak nadzieję, że widzowie, którzy nie śledzą rozgrywek piłkarskich również z zainteresowaniem obejrzą ten film. Chciałbym, żeby ten dokument stał się inspiracją dla dzieciaków, które marzą o osiągnięciu czegoś wielkiego, ale nie do końca w siebie wierzą - dodał kapitan reprezentacji Polski. Film w Robercie Lewandowskim ma trafić na platformę Amazon Prime Video w 2022 roku i będzie dostępny dla kibiców Polaka na całym świecie. 

Wiemy, jak będzie wyglądał Robert Lewandowski w nowym sezonie Bayernu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze