Metamorfoza Roberta Lewandowskiego! Taka przemiana wymagała sporo pracy [ZDJĘCIE]

2021-07-24 18:52
Robert Lewandowski w ciuchach wartych samochód
Autor: Instagram / Robert Lewandowski Robert Lewandowski w ciuchach wartych samochód

Robert Lewandowski ładuje baterie po trudach sezonu i nieudanym Euro 2020. Gwiazdor Bayernu Monachium korzysta ze słońca, szaleje na motorówce, pluska w basenie i nie zapomina o ćwiczeniach. Znajdzie też czas na spacer. Po jednym z nich pozostawił pamiątkę na swoim koncie na Instagramie. Wnioskujemy, że doszło do kilku zmian w wyglądzie Lewego.

Kapitan reprezentacji Polski zaprezentował nową fryzurę, a jeśli nie jest do końca nowa, to takie uczesanie i ułożenie włosów z pewnością wymagało sporo pracy. „RL9” wygląda inaczej niż zwykle, jest to zmiana, która z pewnością zainteresuje fanki napastnika. Poniższe zdjęcie, to - najprawdopodobniej - efekt spaceru w San Pantaleo na północy Sardynii. Robert Lewandowski w ułożonej i „ugrzecznionej” wersji.

Robert Lewandowski szaleje na wakacjach [ZDJĘCIA]

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

„Lewy” już kilka razy skradł show tego lata. I nie mówimy tu o jego wyczynach na Euro 2020. Świat obiegły filmiki, na których polski napastnik bawił się piłką z napotkanymi kibicami, wielu mogła zaimponować doskonała sylwetką, jak zademonstrował na jednym ze zdjęć nad wodą. Napastnik Bayernu nie zapomina o podtrzymywaniu formy i nawet na urlopie nie dopuszcza do żadnego rozpasania.

Wiemy, jak będzie wyglądał Robert Lewandowski w nowym sezonie Bayernu

Wakacje Lewandowskich jednak dobiegają końca. Piłkarz ma zameldować się na pierwszych zajęciach Bayernu Monachium już 26 lipca.  

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze