Wiemy, jak będzie wyglądał Robert Lewandowski w nowym sezonie Bayernu

2021-07-24 15:45
Robert Lewandowski z kolejną nagrodą
Autor: PAP/EPA/SVEN HOPPE / POOL Robert Lewandowski z kolejną nagrodą

Bundesliga 2021/2022 rusza za trzy tygodnie, a my w końcu wiemy, jak w przyszłym sezonie na niemieckich (i nie tylko) boiskach będzie prezentował się Robert Lewandowski. Bayern Monachium w końcu pochwalił się strojami na nowy sezon. Bawarczycy kazali na to czekać dosyć długo, bowiem propozycje strojów na kolejny sezon pojawiają się już w końcówce sezonu poprzedniego.

Dopiero w sobotnie przedpołudnie Die Roten zdecydowali się pokazać światu stroje, w jakich będą próbować podbijać sezon 2021/2022. Z racji trudnych czasów i rozgrywania sezonu 2019/20 i niedawno minionego 20/21 w czasie pandemii COVID-19 - teraz najlepsi piłkarze Bundesligi mają wolne. Największe gwiazdy ligi naszych zachodnich sąsiadów odpoczywają również po Euro 2020.

„Lewy” i jego klubowi koledzy wejdą w nową erę, bowiem monachijscy piłkarze po raz pierwszy w historii będą występować w koszulce z pięcioma gwiazdkami. Przysługują im one po zdobyciu 30. mistrzostwa Niemiec.  „Zawsze razem, pięć gwiazdek na zawsze” – właśnie takie hasło promuje nowe stroje Bayernu.

Krzysztof Piątek napastnikiem numer 1? Ubył mu groźny rywal.

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

Nie będzie tu ucieczki od tradycji. FCB będą prezentować się w czerwonych strojach. Trykot jest ciemnoczerwony, a jego przód zdobią jasnoczerwone paski. Poniżej jest logotyp sponsora, po lewej stronie klubowy herb. Znów w okolicach szyi kibice Bayernu będą mogli cieszyć się znanym sloganem „Mia san mia”.

Zobacz: Tyle czasu Lewandowskiemu zajmuje zarobienie na czynsz. Padniesz!

- Nasza nowa domowa koszulka to coś wyjątkowego dla naszego klubu. Piąta gwiazdka to docenienie wielkich osiągnięć ostatnich dekad. To również ogromna motywacja dla nas wszystkich, aby nie poddawać się i robić wszystko, aby fani byli z nas dumni - powiedział dyrektor generalny Bayernu, Oliver Kahn.

By zakupić nową koszulkę Die Roten, trzeba będzie sięgnąć głęboko do portfela. Koszt koszulki będzie wynosić 90 euro.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze