Robert Lewandowski z kolejną nagrodą

i

Autor: PAP/EPA/SVEN HOPPE / POOL Robert Lewandowski z kolejną nagrodą

Wiemy, jak będzie wyglądał Robert Lewandowski w nowym sezonie Bayernu

2021-07-24 15:45

Bundesliga 2021/2022 rusza za trzy tygodnie, a my w końcu wiemy, jak w przyszłym sezonie na niemieckich (i nie tylko) boiskach będzie prezentował się Robert Lewandowski. Bayern Monachium w końcu pochwalił się strojami na nowy sezon. Bawarczycy kazali na to czekać dosyć długo, bowiem propozycje strojów na kolejny sezon pojawiają się już w końcówce sezonu poprzedniego.

Dopiero w sobotnie przedpołudnie Die Roten zdecydowali się pokazać światu stroje, w jakich będą próbować podbijać sezon 2021/2022. Z racji trudnych czasów i rozgrywania sezonu 2019/20 i niedawno minionego 20/21 w czasie pandemii COVID-19 - teraz najlepsi piłkarze Bundesligi mają wolne. Największe gwiazdy ligi naszych zachodnich sąsiadów odpoczywają również po Euro 2020.

„Lewy” i jego klubowi koledzy wejdą w nową erę, bowiem monachijscy piłkarze po raz pierwszy w historii będą występować w koszulce z pięcioma gwiazdkami. Przysługują im one po zdobyciu 30. mistrzostwa Niemiec.  „Zawsze razem, pięć gwiazdek na zawsze” – właśnie takie hasło promuje nowe stroje Bayernu.

Krzysztof Piątek napastnikiem numer 1? Ubył mu groźny rywal.

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

Nie będzie tu ucieczki od tradycji. FCB będą prezentować się w czerwonych strojach. Trykot jest ciemnoczerwony, a jego przód zdobią jasnoczerwone paski. Poniżej jest logotyp sponsora, po lewej stronie klubowy herb. Znów w okolicach szyi kibice Bayernu będą mogli cieszyć się znanym sloganem „Mia san mia”.

Zobacz: Tyle czasu Lewandowskiemu zajmuje zarobienie na czynsz. Padniesz!

- Nasza nowa domowa koszulka to coś wyjątkowego dla naszego klubu. Piąta gwiazdka to docenienie wielkich osiągnięć ostatnich dekad. To również ogromna motywacja dla nas wszystkich, aby nie poddawać się i robić wszystko, aby fani byli z nas dumni - powiedział dyrektor generalny Bayernu, Oliver Kahn.

By zakupić nową koszulkę Die Roten, trzeba będzie sięgnąć głęboko do portfela. Koszt koszulki będzie wynosić 90 euro.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze