Robert Lewandowski, Matty Cash

Autor: CyfraSport Robert Lewandowski, Matty Cash

Oceniamy piłkarzy piłkarzy po meczu z Andorą. Lewandowski najlepszy, solidny Cash

2021-11-13 1:54

W meczu Andora – Polska padł wynik 1:4 i choć trudno nie krytykować reprezentacji za straconego gola, to zwycięstwo daje pewne drugie miejsce w grupie i awans do przyszłorocznych baraży. „Super Express” po meczu Andora – Polska ocenił piłkarzy naszej drużyny.

Wojciech Szczęsny 3

Miał o dziwo dużo roboty. Ale poza jedną sytuacją, zagrożenie było niewielkie. Niestety, w tej jednej jedynej sytuacji wpuścił gola.

Bartosz Bereszyński 3

Przeciętny występ. Oczywiście przewyższał Andorczyków umiejętnościami, ale niewiele z tego wynikało. Trudno było oprzeć się wrażeniu, że po wejściu Casha niechętnie do niego podaje.

Kamil Glik 4

Nie miał łatwo, bo długimi momentami był jedynym środkowym obrońcą na boisku. Był jednak pewny i nie do przejścia dla Andorczyków.

Maciej Rybus 3

Występ bardzo subtelny. W obronie pewny i niemal bezbłędny, natomiast w ataku praktycznie niewidoczny w pierwszej połowie, lepiej było po przerwie.

Kamil Jóźwiak 4

Chyba wziął sobie do serca rywalizację o miejsce w pierwszym składzie kadry z Mattym Cashem, bo grał bardzo dobrze. Strzelił gola, zaliczył asystę i wreszcie pokazał się z najlepszej strony.

Mateusz Klich 3

Mało widoczny. Nie stwarzał zbyt dużego zagrożenia pod bramką Andory, brakowało jego prostopadłych podań. Głupia żółta kartka.

Grzegorz Krychowiak 3

Przez długi czas próbował dostać kartkę, by wyczyścić się na baraże. W końcu mu się udało

Przemysław Frankowski 4

Bardzo solidny występ, robił dużo wiatru pod bramką Andory. Kapitalna asysta przy golu Jóźwiaka, często posyłał w pole karne mocne i co najważniejsze celne dośrodkowania.

Anglia sprawiła reprezentacji Polski wielki prezent! Prawdziwy pogrom na Wembley, kluczowy wynik w kontekście polskich baraży

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia

Piotr Zieliński 4

Kiedy włączył mu się Zieliński z Napoli, było widać wielką jakość. Prawdziwy lider środka pola, wszystko widział, doskonale podawał, nie zaliczał strat. Asysta przy golu Lewandowskiego.

Arkadiusz Milik 4

60. występ Milika w reprezentacji i powrót po długiej przerwie. Strzelił gola numer 16 w reprezentacji, co najważniejsze po ponad rocznej przerwie.

Robert Lewandowski 5

Jak zwykle klasa, jak zwykle brakuje słów, by opisać to, jak niezbędny jest tej reprezentacji. Dwa gole, asysta i zdecydowanie tytuł piłkarza meczu.

Rezerwowi

Matty Cash 4

Szybki, dynamiczny, bardzo silny. Przejawiał wielką ochotę do gry, cały czas pokazywał się kolegom. Widać w nim wielką piłkarską klasę.

Krzysztof Piątek, Karol Linetty, Karol Świderski, Damian Szymański – niczym się nie wyróżnili

Polscy kibice zszokowali w Andorze. Nie uwierzysz, co zrobili, by obejrzeć mecz. Ale poświecenie

Czy kontrakt z Paulo Sousą powinien zostać przedłużony?