Paulo Sousa ma okropne kłopoty! DESPERACKO próbuje się uratować przed WPADKĄ

2021-02-25 16:34 mso
Paulo Sousa
Autor: SE / East News Paulo Sousa

Wielkimi krokami zbliża się debiut Paulo Sousy w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Trener naszej kadry szykuje się na pierwsze mecze w eliminacjach do mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku. Na mundial wybierze się tylko najlepszy zespół z grupy. Szkoleniowiec przed meczem ma okropny ból głowy. Zdecydował się na desperackie posunięcie. Tylko czy to rzeczywiście pomoże?

Wielkie piłkarskie emocje czekają kibiców reprezentacji Polski już w marcu. Biało-czerwoni rozegrają trzy spotkania w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku. Orły Sousy czeka wielkie wyzwanie. Na start rozegrają spotkania z Anglikami, Andorczykami i Węgrami. Pierwsi i trzeci to najpoważniejsi rywale do bezpośredniego awansu na mundial.

Szykują się WIELKIE zmiany w nachodzącym EURO?! Rewolucyjny pomysł może WSZYSTKO zmienić

Jak informuje "Interia", Paulo Sousa ma przyjechać do Polski jeszcze przed zgrupowaniem kadry przed marcowymi meczami. Razem z dwoma asystentami pojawi się na stadionach podczas meczów PKO Ekstraklasy i Pucharu Polski. Wszystko z powodu okropnych kłopotów ze zdrowiem niektórych zawodników.

Ile w kadrze zarabiać będzie Paulo Sousa? Sprawdź w poniższej galerii wideo.

W ostatnim czasie problemy ma wielu reprezentantów Polski. Z gry wypadł m.in. Krystian Bielik i Jacek Góralski. Pierwszy z nich, który mógł być ostoją naszej kadry wypadł nawet z gry w mistrzostwach Europy. Kłopoty zdrowotne ma także Arkadiusz Milik, a w klubie mało gra Kamil Grosicki. Jak informuje "Interia", Sousa ma wyjątkowy pomysł.

Chciałby zastąpić wielkie dziury w kadrze piłkarzami z... PKO Ekstraklasy. To wielka desperacja - nie wiadomo, czy wypali i czy pozwoli uniknąć poważnej wpadki już na start eliminacji do mundialu 2022.

Niewyobrażalny majątek Zbigniewa Bońka! Ile naprawdę zarabia prezes PZPN? Prawda wreszcie UJAWNIONA!

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze