Paulo Sousa spotkał się ze Zbigniewem Bońkiem. Wyjątkowy prezent [ZDJĘCIA]

2021-01-27 13:06 PO
Paulo Sousa
Autor: East News Paulo Sousa

W środowe przedpołudnie doszło do zapowiadanego spotkania Zbigniewa Bońka z Paulo Sousą. Prezes PZPN podjął nowego selekcjonera w siedzibie związku na warszawskiej ochocie. Sousa poznał współpracowników i zwiedził biuro. Teraz czas na ciężką pracę.

We wtorek Sousa spotkał się z Robertem Lewandowskim w Monachium, tego samego dnia wylądował w Polsce („Super Express” jako pierwszy opublikował zdjęcia). W środowy poranek przyszedł czas na spotkanie z Paulo Sousą. Jako pierwszy, z samego rana, pojawił się w siedzibie związku Zbigniew Boniek. Niedługo później pod siedzibę PZPN w Warszawie podjechał czarny van, z Paulo Sousą na pokładzie. To ten sam pojazd, który przyjechał w nocy na lotnisko po Paulo Sousę i jego współpracowników. Samochód zniknął w podziemnym parkingu, a niedługo później rozpoczęło się spotkanie Bońka z Sousą. Portugalczyk od razu otrzymał strój PZPN (garnitur z logiem i związkowy krawat). Sousa dostał również koszulkę z numerem 6 (z takim grał najczęściej w trakcie kariery piłkarskiej).

Paulo Sousa już w Polsce! Przyleciał pod osłoną nocy z maleńką walizką [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Trwają ustalenia, kiedy ma odbyć się konferencja prasowa, na której dziennikarze będą mogli zadać nowemu selekcjonerowi pytania. Najprawdopodobniej stanie się to jeszcze w tym tygodniu. Oprócz tego ma wziąć udział w inicjatywie papieża Franciszka - projekcie wychowawczo-edukacyjnym Scholas, służącego wsparciu dzieci i młodzieży. Będzie to wideokonferencja. Pierwszy mecz Paulo Sousy w reprezentacji Polski w marcu z Węgrami.

Zbigniew Boniek w formie przed spotkaniem z Paulo Sousą. ZRUGAŁ fotoreporterów [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze