Piękne chwile w życiu reprezentanta Polski. Ojcostwo mu służy

2021-01-15 17:56 Marcin Szczepański
Lana Rybus, Maciej Rybus
Autor: Instagram/___lanochka___ Maciej Rybus z żoną Laną

Ostatnio wiele się dzieje w życiu obrońcy reprezentacji Polski. Przed Świętami Bożego Narodzenia Maciej Rybus (32 l.) przedłużył kontrakt z Lokomotiwem Moskwa. Umowa wiąże go z wicemistrzem Rosji do 2022 roku. Nowy rok przyniósł kolejną radosną nowinę. Kadrowicz został tatą.

11 stycznia żona piłkarza Lana, która jest Rosjanką, urodziła synka Adriana. To ich drugie dziecko. Pierwszy syn Robert przyszedł na świat przed dwoma laty. - Maciek od razu podzielił się ze mną tą wspaniałą wiadomością o narodzinach Adrianka - mówi nam Beata Kalicka, mama reprezentanta Polski. - Jak się tylko obudziłam to z samego rana dostałam od niego informację. Jestem szczęśliwą babcią, duma mnie rozpiera. Kocham moje wnuki, tak samo mocno jak mój syn. Cieszę się, że Maciek ma drugiego syna. Najważniejsze, że chłopiec jest zdrowy. To jest priorytet, bo czasy mamy trudne. Maciek wraz z Laną planowali drugie dziecko i teraz Robert ma już brata. Ładny chłopak - podkreśla mama naszego kadrowicza.

Maciej Rybus znów ZOSTAŁ OJCEM! Reprezentant Polski ZDRADZIŁ IMIĘ swojego potomka, wielka radość

Rybus związany jest z piękną Laną, którą poznał w Moskwie. Para miała dwa śluby. Jeden w Rosji, a drugi w rodzinnym Łowiczu. - Relacje z synową mam bardzo dobre – zapewnia pani Beata. - Wiadomo, że jest między nami bariera językowa, ale i z tym sobie radzimy. Lana dużo rozumie po polsku, choć może czasami trochę wstydzi się mówić w naszym języku lub brakuje jej słów. Wydaje mi się, że pierwszy syn Robert jest bardziej podobny właśnie do niej. Oczy na pewno ma po mamie. Piękne, duże i czarne. W październiku skończył dwa latka. Już zaczyna piłkę kopać. W niektórych sytuacjach odnajduję we wnuku pewne podobieństwa do mojego Maćka - stwierdza pani Kalicka.

Kiedy Jakub Moder zadebiutuje w Premier League? Menedżer Brighton ma plan na Polaka

Mama obrońcy Lokomotiwu Moskwa przekonuje, że narodziny dzieci miały korzystny wpływ na jej syna. - Ojcostwo bardzo odmieniło Maćka - podkreśla. - To tata pełną parą! Jest bardziej zdyscyplinowany i dojrzały. Bardziej czuły i zorganizowany. W mojej ocenie sprawdza się w roli taty. Jeszcze przed kilkoma laty nie wyobrażałam sobie jego w tej roli. Ale bardzo miło mnie zaskoczył. Cieszę się bardzo, że tak zmieniła go rodzina. Bycie mężem i tatą po prostu mu służy - mówi i dodaje: - Siostra Maćka także ma dwóch synów. Jest więc już w naszej rodzinie czterech chłopców. Zapowiada się drużyna piłkarska - uśmiecha się.

Co za wyróżnienie dla kadrowicza w Anglii! Krystian Bielik może być dumny

Od czterech lat Rybus jest piłkarzem Lokomotiwu. Pod koniec ubiegłego roku rosyjski klub poinformował o przedłużeniu umowy z Polakiem. Nowy kontrakt obowiązuje do czerwca 2022 roku. W którym kraju zamieszka piłkarz, gdy skończy z profesjonalnym graniem? - Teraz trudno to przewidzieć - uważa mama piłkarza. - Decyzja należy do Maćka, ale każdy wariant jest możliwy. Jeżeli będzie chciał zostać w Moskwie, bo stwierdzi, że tam jest jego rodzina i dom, to zostanie w Rosji. Jeżeli będzie chciał zamieszkać w Polsce, to tak zrobi. Nie mam na to żadnego wpływu. Jednak bez względu na to co postanowi, to ja jako jego mama będę go wspierać – kończy pani Kalicka.

Hitowe transfery Lecha Poznań. To oni rozpędzą Lokomotywę?

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze