Maciej Rybus znów ZOSTAŁ OJCEM! Reprezentant Polski ZDRADZIŁ IMIĘ swojego potomka, wielka radość

2021-01-12 19:38 ŁOLI
Maciej Rybus
Autor: Cyfra Sport, Instagram/ m.rybus_31

Nowy rok rozpoczął się dla Maciej Rybusa wręcz koncertowo. Reprezentant Polski oraz zawodnik Lokomotiwu Moskwa, którego barwy reprezentuje na co dzień podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem swojego niedawno narodzonego dziecka. Pod postem piłkarza na Instagramie od razu posypały się gratulację nie tylko dla świeżo upieczonego taty, ale również dzielnej mamy. Rybus zdradził również od razu, jakie imię będzie nosił jego syn.

Przełom roku 2020 i 2021 okazuje się niezwykle dobry dla polskich skoczków, którzy oprócz odnoszenia kolejnych sukcesów, mogą pochwalić się także prywatnymi osiągnięciami. Po tym, jak na świat w ostatnich kilkudziesięciu godzinach starego roku przyszła córka Dawida Kubackiego, a rodzina Klemensa Murańki powiększyła się na początku stycznia, teraz o swoim potomstwie poinformował jeden z reprezentantów Polski w piłkę nożną. 12 stycznia, w godzinach popołudniowych w mediach społecznościowych zawodnika Lokomotiwu Moskwa pojawiło się zdjęcie, na którym świeżo upieczony tata trzyma w objęciach swojego syna. 

CZYTAJ TAKŻE: Dawid Kubacki W KOŃCU mógł TO zrobić. Na tę chwilę czekał bardzo długo, WIELKA radość

Pod postem obrońcy, który zamieścił zdjęcie na Instagramie, od razu posypały się gratulacje. Piłkarz wyznał, że zarówno jego żona, jak i nowo narodzony syn czują się świetnie. Przy okazji reprezentant Polski wyznał także, jakie imię będzie nosić jego potomek. Rodzice wybrali dla niego imię Adrian. 

OGROMNE problemy spadkobierców Diego Maradony. Do zapłaty są WIELKIE pieniądze

Jan Tomaszewski: Mamy takie gwiazdy jak Anglia! | Futbologia
Najnowsze