Andrzej Iwan

i

Autor: screen/youtube.com/KanałSportowy

Ostatnia droga Iwana

Pogrzeb Andrzeja Iwana. Znamy datę pogrzebu legendy Wisły Kraków, ważna prośba od rodziny zmarłego

2022-12-28 18:22

Śmierć Andrzeja Iwana wstrząsnęła środowiskiem piłkarskim w Polsce. Żegnają go wszyscy – kibice, piłkarze, eksperci i dziennikarze, którzy wspominają najlepsze historie związane z „Ajwenem”. Krzysztof Stanowski, który współtworzył autobiografię Andrzeja Iwana, przekazał informację na temat daty pogrzebu byłego piłkarza m.in. Wisły Kraków. Pojawiła się także ważna prośba od rodziny zmarłego piłkarza.

Andrzej Iwan zmarł we wtorek, 27 grudnia. Informacja ta błyskawicznie rozeszła się po całym piłkarskim środowisku – wielu dziennikarzy, piłkarzy i ekspertów, którzy znali Iwana, mocno przeżyli jego odejście. Nie jest tajemnicą, że legenda Wisły Kraków od lat mierzyła się z chorobą alkoholową i środowisko robiło bardzo wiele, aby mu pomóc. Przyczyny śmierci byłego piłkarza nie są znane, a prokuratura podjęła działania wyjaśniające w tej sprawie. Wiadomo natomiast, kiedy odbędzie się pogrzeb brązowego medalisty mistrzostw świata z 1982 roku.

Znamy datę pogrzebu Andrzeja Iwana. Ważny apel rodziny

Andrzej Iwan jest wspominany nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Natomiast informację o dacie pogrzebu Andrzeja Iwana w mediach społecznościowych przekazał Krzysztof Stanowski, który jest współautorem książki „Spalony”, opowiadającą o życiu i karierze byłego reprezentanta Polski. Pogrzeb Andrzeja Iwana odbędzie się 5 stycznia o godzinie 12:20 na cmentarzu Batowickim w Krakowie (msza odbędzie się w kaplicy na wspomnianym cmentarzu).

W informacji przekazanej przez dziennikarza pojawia się też bardzo ważna prośba od rodziny zmarłego, która zaapelowała o nieskładanie kondolencji.

Czym jeżdżą Iga Światek i Robert Lewandowski? Jaką markę cenią Radwańska i Ronaldo?

Zaglądamy do garaży gwiazd sportu. POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze