Pojawiły się fatalne informacje dotyczące Lewandowskiego. Nadciąga potężna burza, nerwy mogą puścić

2021-11-23 14:34
Leo Messi, Złota Piłka?
Autor: Super Express Fatalne doniesienia dla Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski jest w gronie kandydatów do zdobycia Złotej Piłki. Gala, na której poznamy ostateczne rozstrzygnięcia, zbliża się wielkimi krokami. Niestety w mediach nie brakuje doniesień mówiących o tym, że najcenniejszą indywidualną nagrodę w futbolu zdobędzie nie reprezentant Polski, a Leo Messi. Potwierdzają to również ostatnie informacje mówiące o tym, że Argentyńczyk już został poinformowany o nagrodzie.

Wyniki głosowania w plebiscycie "France Football" na najlepszego zawodnika roku od dawna budzą wielkie emocje. Do niedawna polscy kibice mogli przyglądać się reakcjom fanów z innych krajów, bo żaden z biało-czerwonych nie miał szans na Złotą Piłkę. Zmieniło się to za sprawą Roberta Lewandowskiego. Napastnik Bayernu Monachium od wielu lat zdobywa mnóstwo indywidualnych nagród i zaliczany jest do grona najlepszych piłkarzy na świecie.

Robert Lewandowski pokazał jak spędza wolną niedzielę. Zobaczyliśmy i oniemieliśmy, szok

Lewandowski bez Złotej Piłki? Szykuje się gorąca dyskusja

W jego dorobku brakuje tak naprawdę tylko jednego indywidualnego trofeum. Złotej Piłki właśnie. Wydawało się, że Lewandowski w 2020 roku powinien w cuglach wygrać plebiscyt, bo zdobył wszelkie możliwe trofea z Bayernem, ale Francuzi zdecydowali się odwołać całą galę i za 2020 rok nagroda nie została przyznana. Ale i w kolejnych miesiącach Lewandowski nie zwalniał tempa.

Lukas Podolski publicznie nazwany debilem. Łukasz Jurkowski nie zamierzał się hamować, porażające wpisy

Okazuje się, że kolejne rekordy, strzelanie bramek jak na zawołanie i brylowanie topową formą może nie wystarczyć. Ceremonia wręczenia Złotej Piłki i cała gala, na której poznamy zwycięzcę odbędzie się w poniedziałek 29 listopada. Im bliżej wydarzenia tym więcej przecieków. A te nie są optymistyczne dla kapitana reprezentacji Polski.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?

Messi już wie o Złotej Piłce? Wyciekły ważne informacje

Już od jakiegoś czasu mówi się, że najbliższy wygrania Złotej Piłki jest Leo Messi. Dziennikarz Sergio Gonzalez w programie "Mas Que Pelotas" niejako potwierdził te doniesienia i ujawnił, że Argentyńczyk miał już zostać poinformowany o tym, że wygrał. - Leo Messi został już poinformowany, że jest zdobywcą Złotej Piłki plebiscytu "France Football". Dziś rano niektóre źródła mi to potwierdziły. Lewandowski będzie na drugim miejscu - wyjawił dziennikarz.

Gdyby informacje się potwierdziły, po raz kolejny czekałaby nas gorąca dyskusja, a wręcz burza o wynikach i sensie plebiscytu "France Football". Messi co prawda zdobył z Argentyną Copa America, ale w trakcie sezonu nie był wiodącą postacią. Można mieć więc wrażenie, że wielu głosuje "za nazwisko", a nie za osiągnięcia, co może jedynie frustrować wielu kibiców.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze