Lukas Podolski publicznie nazwany debilem. Łukasz Jurkowski nie zamierzał się hamować, porażające wpisy

2021-11-23 10:46
Lukas Podolski
Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Spotkania pomiędzy Legią Warszawa a Górnikiem Zabrze od dziesiątek lat budzą wielkie emocje. Nie inaczej było i tym razem, kiedy to zabrzanie na własnym terenie podejmowali mistrzów Polski. Spotkanie było niebywale emocjonujące, a wydarzeniami żyje się na długo po końcowym gwizdku. Zwłaszcza za sprawą wpisów Lukasa Podolskiego w mediach społecznościowych. Łukasz "Juras" Jurkowski w mocnych słowach skomentował wpisy piłkarza Górnika.

Historia starć Górnika z Legią jest naprawdę bogata. W ostatnich latach to zespół z Warszawy ma więcej powodów do radości, bo zdominował polską ligę, ale Górnik za każdym razem robi wszystko, aby pokrzyżować plany odwiecznemu rywalowi. W obecnych rozgrywkach Legia gra słabo i zabrzanie mieli świetną okazję, aby dobić nielubianego przeciwnika.

Były piłkarz Legii Warszawa wbił bolesną szpilę Dariuszowi Mioduskiemu. Pozostał niesmak, zemsta za żonę?

Lukas Podolski z kontrowersyjnymi wpisami. Juras zareagował

I Górnik tę okazję wykorzystał. Choć Legia w drugiej połowie zdołała odrobić dwie bramki straty, ostateczny cios należał do gospodarzy, którzy w ostatnich sekundach spotkania strzelili gola na 3:2 i mogli cieszyć się z kompletu punktów. W niedzielnym starciu indywidualne powody do radości miał również Lukas Podolski.

Marek Papszun przerwał milczenie. Wypowiedział się o przyszłości, istotna deklaracja trenera

Mistrz świata zdobył pierwszą bramkę w PKO Ekstraklasie. Po zwycięstwie zaczął wbijać kolejne szpilki w kibiców Legii i nie obyło się bez kontrowersji. Były reprezentant Niemiec dotarł do wpisu na profilu "Nieznanych Sprawców", czyli jednej z grupy kibiców Legii. - Nie oszukujmy się, Kraków ma Wawel, Gdańsk Chłopa z grabiami, Wrocław pijaków a co ma Zabrze? Otóż - nic! Jakby człowiek nie kombinował i nie szukał, nie ma tam literalnie nic. Dziwna sytuacja, zazwyczaj wszędzie coś jednak jest, tam nie ma nic - można było przeczytać we wpisie.

Sonda
Czy Legia Warszawa podniesie się w tabeli?

Łukasz Jurkowski mocno o Podolskim. Zrobiło się gorąco

- Górnik jak na gospodarza przystało, obdarował spadających z królewskiego stolca, upojonych czajkowym fetorem kibiców Legii, trzema ciosami. Ukąsił Janża, Podolski i Kubica. Ohh co to był za wieczór w mieście, w którym nie ma Wawelu, ani Długiego Targu, ani gotyckiego rynku… - czytamy sparafrazowany wpis na profilu Lukasa Podolskiego na Twitterze.

Na takie słowa zareagował Łukasz "Juras" Jurkowski, spiker i kibic Legii Warszawa. - Hej, Podolski jesteś debilem. Chyba, że nie masz kontroli nad prowadzeniem konta w SM. Zatrudniając takiego barana potwierdzasz moją tezę - napisał Jurkowski na Twitterze.

Łukasz Juras Jurkowski
Autor: Twitter/Łukasz Jurkowski
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze