Polak zabierze miejsce w klubie reprezentantowi Polski?!

i

Autor: Cyfra Sport Polak zabierze miejsce w klubie reprezentantowi Polski?!

Polak zabierze miejsce w klubie reprezentantowi Polski?! W grę wchodzi głośny transfer, sensacyjne doniesienia

2022-05-26 10:57

Najmocniejsze ligi świata zakończyły już sezon, co oznacza, że wszyscy fani żyją nadchodzącym oknem transferowym. Najbliższe miesiące będą ważne dla wielu polskich piłkarzy, a jednym z nich jest Bartłomiej Drągowski. Od miesięcy mówi się, że opuści on Fiorentinę. Media poinformowały nawet o konkretnej ofercie ze strony Southampton. Okazuje się, że zespół z Premier League interesuje się też innym polskim bramkarzem! Czy rodak zabierze miejsce w klubie reprezentantowi Polski?

O transferze Drągowskiego mówiło się już zimą, bowiem były bramkarz Jagiellonii Białystok ma za sobą trudny sezon. W poprzedniej kampanii był podstawowym golkiperem Fiorentiny, jednak w tym roku większość czasu spędził na ławce rezerwowych. Jego kontrakt wygasa w czerwcu przyszłego roku i dla włoskiego klubu może być to ostatnia szansa na jakikolwiek zarobek. Tym bardziej, że Drągowski cieszy się uznaniem Czesława Michniewicza i najpierw został powołany na marcowe zgrupowanie, a w najbliższym czasie ma wystąpić w jednym z meczów Ligi Narodów. Głośno mówi się o jego przenosinach do Premier League, a na stole ma już leżeć konkretna oferta z Southampton. W drużynie "Świętych" od kilku lat występuje Jan Bednarek i wydaje się, że już niedługo polska kolonia w tym angielskim klubie się powiększy. Drągowski zyskał bowiem konkurenta w postaci rodaka!

Klub z ekstraklasy we władaniu arabskich szejków?! To naprawdę może się wydarzyć!

Przed zbliżającym się zgrupowaniem Robert Lewandowski z żoną bryluje na festiwalu w Cannes!

Lis zabierze miejsce w klubie Drągowskiemu?! Sensacyjne doniesienia

Tureckie media donoszą, że Southampton jest zainteresowane... Mateuszem Lisem! Fani Ekstraklasy z pewnością kojarzą go z występów w Wiśle Kraków, z której latem przeniósł się do Altay SK. Beniaminek tureckiej ekstraklasy nie zdołał się jednak w niej utrzymać, a do tego doszły problemy natury finansowej i zaległości w wypłatach dla piłkarzy. W związku z tym Lis rozwiązał kontrakt z klubem, mimo że zyskał spore uznanie kibiców. Wiele razy ratował zespół i wzbudził zainteresowanie mocniejszych klubów. Mówi się, że może pozostać w Turcji lub wyjechać właśnie do Southampton.

Czesław Michniewicz rozbuduje sztab reprezentacji? Chce sprowadzić jednego z byłych współpracowników 

Sonda
Czy Bartłomiej Drągowski będzie w przyszłości bramkarzem nr "1" polskiej reprezentacji?

Już zimą tureccy dziennikarze informowali o zainteresowaniu Lisem ze strony Galatasaray. Przenosiny do tego legendarnego klubu z pewnością byłyby dużym awansem dla byłego bramkarza beniaminka, jednak perspektywa gry w Premier League może być jeszcze bardziej kusząca. Portal "TransferMerkez" twierdzi, że Southampton jest gotowe zaproponować mu pięcioletni kontrakt! Anglicy żegnają się z dotychczasowymi bramkarzami - Fraserem Forsterem i Willym Caballero, więc szukają nowych zawodników. Być może zdecydują się nawet na zatrudnienie obu Polaków!

Tomaszewski masakruje Lewandowskiego: To on jest winny!
Najnowsze