Polska chce zorganizować kolejny wielki turniej piłkarski! Szef UEFA POTWIERDZA

2020-09-24 19:08 MSo
Holandia - Polska
Autor: CyfraSport Holandia - Polska

Czy w Polsce kolejny raz będziemy gościć czołowe reprezentacje ze Starego Kontynentu? Aleksander Ceferin, szef Europejskiej Federacji Piłkarskiej, potwierdził, że Polski Związek Piłki Nożnej chce zorganizować kolejny wielki turniej! Po mistrzostwach Europy 2012, znowu nad Wisłę mogą zjechać najlepsze kadry. Z jakiej okazji?

Polska kolejny raz może zbierać znakomite oceny za organizację następnej wielkiej imprezy! Cały świat zachwycał się organizacją mistrzostw Europy w 2012 roku, a teraz może mieć wielkie emocje z okazji organizacji turnieju finałowego Ligi Narodów. Aleksander Ceferin, szef UEFA, cytowany przez Reutersa przyznał, że PZPN ubiega się o prawo do rozegrania w naszym kraju Final Four w 2021 roku!

Arsenal pozyska GWIAZDĘ Barcelony? HITOWY transfer blisko!

Kto może być rywalem Polaków w walce o prawo do organizacji turnieju LN? Akces zgłosili Włosi i Holendrzy, czyli... grupowi rywale Biało-czerwonych! To niejedyna informacja przekazana przez słoweńskiego działacza piłkarskiego.

Do końca sezonu 2020/2021 trenerzy będą mogli korzystać we wszystkich rozgrywkach organizowanych przez UEFA z pięciu zmian w trakcie spotkania. Decyzja została podjęta z powodu pandemii koronawirusa w celu odciążenia piłkarzy.

Tak Wilczek został królem strzelców Ekstraklasy. Teraz wyrzuci Piast z Ligi Europy? [WIDEO]

Przed Polakami kolejne mecze w Lidze Narodów. W październiku Biało-czerwoni podejmą Włochów (11.10) i Bośnię i Hercegowinę (14.10).

Najnowsze