Potworny hejt wylał się na Zbigniewa Bońka po jednym zdjęciu. Ludzie nie potrafili mu odpuścić

2022-01-21 13:07
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek

Zbigniew Boniek, choć od miesięcy nie jest już prezesem PZPN, to wciąż wzbudza spore emocje wśród kibiców. Po zakończeniu swojej misji na stanowisku sternika piłkarskiej centrali w Polsce, stał się bardziej bezpośredni na Twitterze, gdzie już wcześniej było go pełno. Tym razem jednak internauci ocenili, że "Zibi" grubo przesadził i nie zostawili suchej nitki na wpisie Bońka.

Zbigniew Boniek w trakcie piłkarskiej kariery spokojnie zasłużył sobie na miano futbolowej legendy w naszym kraju. Dlatego też gdy "Zibi" przejmował stery w PZPN kibice wiązali z nim wielkie nadzieje. Początkowo wydawało się, że wszystko jest na najlepszej drodze, by z biało-czerwonych zrobić absolutnie topową drużynę na Starym Kontynencie. W pewnym momencie jednak pojawiło się kilka błędnych decyzji, jak choćby zatrudnienie Paulo Sousy, a wyniki drużyny narodowej znacznie się pogorszyły. Te wydarzenia zbiegły się z coraz częstszą krytyką poczynań Bońka przez kibiców. Tym razem po raz kolejny okazało się, że w internecie były już prezes PZPN nie ma łatwego życia.

Takim pomysłem Franciszek Smuda wprawi wielu w osłupienie. Ma plan na kadrę. Tego jeszcze nie było

Boniek złożył osobliwe życzenia Sawickiemu

Prawdziwą burzę wywołał wpis, jaki Zbigniew Boniek zamieścił przy okazji urodzin jednego ze swoich współpracowników z piłkarskiej centrali w Polsce. Chodzi o Macieja Sawickiego, który pełnił rolę Sekretarza Generalnego Związku za kadencji "Zibiego". "Jeżeli komuś zmieniłem życie to Jemu na pewno. Najlepszego Maciej Sawicki. To była przyjemność poznać Ciebie i pracować" - napisał na Twitterze Boniek, a szczególnie pierwsza część jego wypowiedzi spotkała się z ostrą krytyką.

Mateusz Borek nie wytrzymał. Wydało się, co myśli o procesie wyboru selekcjonera. Gorzkie słowa

Kibice wyszydzili Zbigniewa Bońka na Twitterze

Choć Zbigniew Boniek z pewnością próbował być miły, to wyszło dość niezręcznie. "Pan składa życzenia czy robi sobie dobrze?" - zapytał jeden z obserwujących konto Bońka na Twitterze, zdobywając przy tym sporą popularność. "Najbardziej to Pan zmienił życie ludzi uważających Pana za żywą legendę polskiego sportu. Nauczyli się że legendy to bujdy" - dodał kolejny z internautów. "Jeszcze takich życzeń to nie czytałem. Brakowało mi tylko - beze mnie byłbyś nikim" - czytamy dalej, a takich komentarzy było naprawdę mnóstwo.

Sonda
Czy Zbigniew Boniek powinien kandydować na prezydenta Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze