Powołania Paulo Sousy na Euro 2021 najlepsze MEMY. Internauci nie zostawili na Grosickim suchej nitki

Powołania Sousy na Euro 2021 najlepsze memy
Autor: Cyfra Sport Powołania Sousy na Euro 2021 najlepsze memy

Internauci niejednokrotnie udowodnili, że ich kreatywność nie ma granic, tworząc memy i nie inaczej było podczas konferencji prasowej selekcjonera reprezentacji Polski, na której poznaliśmy powołania Paulo Sousy. Kibice biało-czerwonych jak zwykle z humorem i dystansem podeszli do tego, co działo się podczas spotkania portugalskiego trenera z mediami, na którym ogłosił listę piłkarze powołanych na zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy, przed Euro 2021. Zobaczcie najlepsze memy stworzone przez internautów.

Do nadchodzących mistrzostw Europy pozostało już zaledwie kilka tygodni. Wielu zawodników prze ostatnie miesiące robiło wszystko co w ich mocy, aby jak najlepiej zaprezentować się na murawie i zwrócić na siebie uwagę uwagę selekcjonera reprezentacji Polski oraz załapać się do kadry, która rozpocznie przygotowania do Euro 2021 w Opalenicy. Powołania Paulo Sousy, podobnie jak poprzednich selekcjonerów polskiej kadry, potrafią wzbudzać wiele emocji, o czym niejednokrotnie się już przekonaliśmy, zwłaszcza poprzez memy. Internauci udowadniali w przeszłości, że potrafią w bardzo humorystyczny sposób podejść do tego, co dzieje się na konferencjach prasowych oraz podczas podawania listy zawodników powołanych do reprezentacji Polski. Nie inaczej było podczas powołań Paulo Sousy na Euro 2021. Zobaczcie najlepsze memy, zaglądając do naszej galerii zdjęć poniżej! 

Powołania Sousy na Euro 2021 najlepsze memy

Konferencje prasowe Paulo Sousy cieszą się dużym zainteresowaniem kibiców, co przekłada się również na liczbę memów, które później pojawiają się w sieci. Do historii zdążyło już przejść dziękowanie portugalskiego trenera za każde zadane przez dziennikarza pytanie, które przez długi czas w formie żartów i memów utrzymywało się w przestrzeni medialnej. Konferencja selekcjonera reprezentacji Polski, na której poznaliśmy powołania Paulo Sousy również była powodem do powstanie sporej ilości żartów. Najbardziej oberwało się Kamilowi Grosickiemu, który nie dostał powołania.

To koniec sezonu dla Mateusza Klicha w Premier League! Reprezentant Polski nie zagra już dla Leeds United

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze