Roberto Martinez

i

Autor: screen/youtube.com/Everton Football Club

Na jaw wyszły nowe szczegóły!

PZPN będzie musiał się pośpieszyć, jeśli chce zatrudnić trenerską gwiazdę. Za chwilę może być za późno, media ujawniają!

2023-01-06 16:07

Polski Związek Piłki Nożnej jest obecnie na etapie szukania szkoleniowca, który mógłby zastąpić Czesława Michniewicza. Jednym z kandydatów do objęcia stanowiska jest były szkoleniowiec Belgów, Roberto Martinez. Aby jednak go zatrudnić, centrala piłkarska będzie się musiała pośpieszyć. W mediach mówi się bowiem o tym, że szkoleniowiec dostał niezwykle ciekawą ofertę.

Roberto Martinez od dłuższego czasu wskazywany jest jako jeden z kandydatów do objęcia reprezentacji Polski. Były szkoleniowiec Evertonu i Belgii jest niezwykle atrakcyjną kandydaturą, jednak aby go zatrudnić, PZPN będzie musial się naprawdę pośpieszyć. Jak informują media, Hiszpan miał już dostać wiele innych, atrakcyjnych propozycji, z których może niebawem skorzystać. Media ujawniają prawdę.

Roberto Martinez nie obejmie reprezentacji Polski? Miał dostać wiele innych ofert

Przygoda Roberto Martineza z reprezentacją Belgii zakończyła się po wielu latach tuż po mundialu w Katarze, gdzie "Czerwone Diabły" nie wyszły z grupy. Od tego czasu Hiszpan stał się jednym z gorętszych nazwisk na liście trenerów i zaczęto go lączyć także z reprezentacją Polski. Zatrudnienie szkoleniowca może być jednak problematyczne dla samego PZPN, który nie podjął jeszcze żadnej decyzji w sprawie zatrudnienia następcy dla Czesława Michniewicza. Jak donosi bowiem portal "voetbalkrant.com", Martinez miał dostać ofertę z angielskiej Premier League. Mówi się, że może on zastąpić Franka Lamparda na stanowisku opiekuna Evertonu, gdzie Martinez pracował już w latach 2013-2016.

Jakub Kwiatkowski o odejściu Czesława Michniewicza
Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze