Robert Lewandowski ma BARDZO MOCNE dowody na szantaż Cezarego Kucharskiego [TYLKO U NAS]

2020-10-27 8:31 md
Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

We wtorkowy poranek funkcjonariusze policji zatrzymali Cezarego Kucharskiego - byłego agenta Roberta Lewandowskiego, który przez lata pracował nad rozwojem kariery polskiego piłkarza. Mężczyzna musi zmierzyć się z zarzutami szantażowania piłkarza. "Super Express" informował o całej sprawie już na początku października. Złożenie sprawy do prokuratury zapowiadał też przedstawiciel prawny "Lewego", prof. Tomasz Siemiątkowski.

Lewandowski i Kucharski nie żyją w dobrych relacjach już od kilku lat, ale ostatnie wydarzenia wokół nich przelały czarę goryczy. Były agent piłkarza domagał się bowiem od zawodnika olbrzymich pieniędzy. Jak poinformował rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Warszawie, Marcin Saduś, chodziło o zmuszenie gracza Bayernu Monachium do uiszczenia aż 20 milionów euro. K. miał być w posiadaniu materiałów ukazujących przewinienia "Lewego" względem niemieckich organów finansowych.

Kim jest Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego? Został ZATRZYMANY przez policję

"Super Express" już na początku października pisał o całej sprawie i skontaktował się z agentem Lewandowskiego, prof. Tomaszem Siemiątkowskim. Udzielił on wówczas następującej wypowiedzi: - Mogę potwierdzić, że jestem pełnomocnikiem Roberta Lewandowskiego. Sprawa jest bardzo poważna. Na tym etapie mogę stwierdzić tyle, że Robert Lewandowski będzie w tej sprawie współpracował z prokuraturą. To jest dla nas oczywiste.

Robert Lewandowski szantażowany przez Cezarego Kucharskiego? Potężne pieniądze. Ujawniamy kulisy

Według informacji "Super Expressu", Lewandowski i jego otoczenie posiadają bardzo mocne dowody na to, że Cezary Kucharski szantażował piłkarza domagając się wielkich pieniędzy. Tego kilka tygodni temu nie chciał publicznie potwierdzić przedstawiciel prawny piłkarza. - Nie komentuję publicznie tej sprawy. Proszę pytać o to Roberta Lewandowskiego - wyznał nam prof. Tomasz Siemiątkowski.

Taśmy Kucharskiego: tak był szantażowany Robert Lewandowski
Najnowsze