Rozczulające ZDJĘCIE Zbigniewa Bońka! Nie mógł się doczekać tego spotkania

2020-07-06 7:36 Mateusz Sobiecki
Zbigniew Boniek
Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Trudno wyobrazić sobie większe szczęście niż zostanie rodzicem. Nie brakuje jednak tych, którzy uważają, że jeszcze piękniejszą chwilą jest możliwość nazywania się dziadkiem lub babcią. Zbigniew Boniek doczekał się już kilkorga wnucząt. Na Twitterze pochwalił się długo wyczekiwanym spotkaniem z czwartym z nich, a wciąż czeka na piątego!

W życiu rodzica jest wiele pięknych chwil. Trudno je jednak równać z doczekaniem się wnuczka. Dumni dziadkowie chwalą się nie tylko swoim szczęściem, ale także radością swoich dzieci. Już kolejny raz mógł zrobić to prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek. Były reprezentant Polski pochwalił się na Twitterze fotografią z czwartym wnukiem.

Polskie kluby zarobią miliony na transferze Milika? Wszystko dzięki kluczowej zmianie wprowadzonej przez FIFA

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Na to spotkanie czekał i czekał, ale w końcu się doczekał. - Nareszcie. Nr 4 u dziadka, czekam jeszcze nr 5 - pisał, pękając z dumy! Na twarzy "Zibiego" nie mógł nie pojawić się szeroki uśmiech. Internauci gratulowali prezesowi PZPN kolejnego członka rodziny. - Gratulacje panie Zbyszku - napisał Marcin Gortat. - W piłę dziadzia, a nie na ręce - dodawał z przymrużeniem oka jeden z kibiców.

Zbigniew Boniek powoli kończy drugą kadencję w roli głowy polskiej piłki! Jest niekwestionowaną legendą reprezentacji kraju. 80-krotny reprezentant Polski ma na koncie trzecie miejsce na mistrzostwach świata w Hiszpanii w 1982 roku. Przez lata występował w barwach czołowych włoskich klubów, Juventusie i Romie.

Najnowsze