Siedmiu na dziesięciu z nich woli oglądać mecz niż uprawiać SEKS. Tacy są polscy kibice

2020-08-12 13:34 JWa
Kibice a seks
Autor: East News / Tomasz Radzik Kibice a seks

Badania statystyczne cieszą się sporym zainteresowaniem osób, które uwielbiają tabelki i działania matematyczne. Nie inaczej jest w przypadku danych dotyczących kibiców piłkarskich. Brytyjska firma SIRC postanowiła przeprowadzić ankietę wśród 2000 fanów ze Starego Kontynentu i porównać ich stosunek do dyscypliny. Okazało się, że Hiszpanie są w stanie poświęcić miłosne uniesienie, by zobaczyć starcie ukochanej ekipy, a Polacy wyżej cenią zmagania reprezentacyjne niż klubowe.

Firma SIRC przeprowadziła badanie społeczne, z którego wyłania się obraz polskiego kibica na tle innych europejskich fanów. Jeśli chodzi o gotowość poświęcenia seksu względem meczu ukochanej drużyny, to przodują tu Hiszpanie. Kibice z kraju chorizo są w stanie w 70% odstąpić od miłosnego uniesienia kosztem sportowego widowiska. Są pod tym względem liderem na Starym Kontynencie i nikt, również Polacy, się do nich nie równa. Biało-czerwoni fani również delikatnie podchodzą do tematu futbolu jako religii. W ten sposób w naszym kraju do sprawy podchodzi 30% pytanych, podczas gry w Portugalii wskaźnik ten przekracza 70%, a w bliskich Czechach sięga niemal tej wartości.

Neymar trzyma się za piersi 43-letniej Shakiry i wygina się jak Król Julian. Szokujące WIDEO

Z kolei 6 na 10 polskich kibiców potwierdziło, że płakało podczas meczu piłkarskiego. Liderami tutaj znowu są Portugalczycy, których 4/5 uroniło łzę w trakcie futbolowego widowiska. Za to jeśli chodzi o wspieranie reprezentacji jesteśmy jedną z najmocniejszych nacji Starego Kontynentu. Zaledwie 25% badanych uznało, że bardziej emocjonuje się starciami ukochanego klubu niż drużyny narodowej. Takiego futbolowego patriotyzmu mogą zazdrościć nam m.in. Norwegowie, gdzie wartość przekracza 90% wszystkich głosów.

Artur Boruc w DWUZNACZNEJ POZYCJI ze swoją żoną. Pękają z rozkoszy [ZDJĘCIE]

Piłkarz Wisły Płock: Moja dziewczyna myślała, że jest ode mnie lepsza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Polska znalazła się także wśród czterech krajów z najwyższą wartością wpływu kibicowania na relacje rodzinne. Na pytanie o to czy sympatie klubowe mają wpływ na kontakty z najbliższymi twierdząco odpowiedziało 40% badanych z naszego kraju. Większe wartości odnotowano tylko w przypadku Belgów (ponad 70%), Hiszpanów (przeszło 60%) oraz Portugalczyków (50%).

Dziewczyna sławnego piłkarza pokazała ZDJĘCIE MĘSKICH GENITALIÓW! Teraz głupio się tłumaczy!

Najnowsze