Sławomir Peszko został łysy w Katarze

i

Autor: Instagram

Michniewicz zły na Peszkę

Sławomir Peszko mocno wkurzył Czesława Michniewicza! Były reprezentant później ostro skrytykował selekcjonera

2022-12-26 11:33

Sławomir Peszko już od wielu lat znajduje się poza kadrą narodową, ale wciąż jest blisko swoich przyjaciół z reprezentacji. Był także w Katarze, gdzie dopingował swoich znajomych i spotykał się z nimi między meczami. Okazuje się, że Peszko zdołał nawet... zdenerwować Czesława Michniewicza! Były reprezentant Polski postanowił też ostro skomentować grę reprezentacji.

Polska po raz pierwszy od 36 lat wyszła z grupy na mistrzostwach świata. Osiągnięcie to błyskawicznie rozpłynęło się jednak w dyskusji na temat stylu gry reprezentacji oraz afery premiowej, która ostatecznie pozbawiła także Czesława Michniewicza posady selekcjonera. Wyjścia z grupy jako sukces nie postrzega jednak były reprezentant Polski, Sławomir Peszko, który dopingował swoich kolegów z kadry będąc w Katarze. W rozmowie z Kanałem Sportowym Peszko wyjawił, co nie podobało mu się w grze kadry oraz zdradził, że zdołał nawet... zdenerwować selekcjonera!

Michniewicz wkurzył się na Peszkę!

Sławomir Peszko wyraził wprost swoją niechęć do tego, jak zaprezentowała się reprezentacja Polski na mistrzostwach świata. – Nie osiągnęliśmy sukcesu. Cofnęliśmy naszą drużynę. Mieliśmy najlepszy skład od lat: najlepszego napastnika na świecie, Zielińskiego w mega formie, bramkarza w topowej formie, Milika w topowym klubie. Z trybun oglądałem mecze na mundialu i było mi wstyd momentami, że nie umieliśmy wykonać trzech podań – powiedział zawodnik Wieczystej Kraków i podkreślił, że wszystko brało się z nastawienia trenera.

Okazało się, że Peszko zdołał także zdenerwować Czesława Michniewicza swoim pobytem w Katarze. – Miał do mnie pretensje, że odwiedziłem piłkarzy w hotelu przed meczem z Meksykiem. Że za długo jestem. Że Grosickiego odwiedzam. "Grosik" usłyszał: "kogo ty zapraszasz?". To tak jakbym miał wyprowadzać na zewnątrz informacje z reprezentacji, a ja ich znam przecież 20 lat – zdradził Peszko w rozmowie z Kanałem Sportowym.

Jakub Kwiatkowski o odejściu Czesława Michniewicza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze