Spór Lewandowski-Kucharski: Były agent mówi o INTRYDZE i MANIPULACJI. Zapowiada, że wiele osób będzie zaskoczonych

2021-03-08 11:07 PM
Cezary Kucharski, Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport

Trwający od wielu miesięcy spór pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cezarym Kucharskim wciąż wzbudza dużo emocji. Były agent polskiego piłkarza zarzuca mu oszustwa podatkowe, o których szeroko rozpisuje się niemiecka gazeta „Der Spiegel”, z kolei Lewandowski oskarżył Kucharskiego o szantaż, w sprawie którego toczy się już śledztwo. Teraz jesteśmy świadkami kolejnej odsłony jednego z najgłośniejszych konfliktów w polskiej piłce, w której były menedżer oskarża kapitana reprezentacji Polski m.in. o manipulację.

Parę dni temu informowaliśmy o tym, że w niemieckiej gazecie „Der Spiegel” ukazał się kolejny materiał na temat rzekomego unikania płacenia podatków przez Roberta Lewandowskiego. W gazecie przedstawiono kilka przykładów działań, które miały chronić piłkarza przed koniecznością odprowadzania podatków. Tego samego dnia dowiedzieliśmy się również, że pełnomocnicy Roberta Lewandowskiego podważają bezstronność gazety „Der Spiegel” w sprawie polskiego zawodnika.

Takiego UPOKORZENIA Arkadiusz Milik nie przeżył dawno. Rozpętała się BURZA, mocne słowa

Sprawa podatków Roberta Lewandowskiego nierozerwalnie wiąże się z konfliktem, jaki od dłuższego czasu trwa pomiędzy piłkarzem, a jego były agentem Cezarym Kucharskim. Kucharski miał szantażować Roberta Lewandowskiego i domagać się od niego kwoty 20 mln euro za to, że zachowa w tajemnicy informacje na temat rzekomego unikania płacenia podatków. Jak się okazało, reprezentant Polski nagrał rozmowy ze swoim byłym agentem i przekazał je prokuraturze. Taśmy zostały uznane za autentyczne a śledztwo ma wyjaśnić, czy naprawdę doszło do szantażu.

Paulo Sousa może zarobić FORTUNĘ na reklamach. Brzęczek? Zzielenieje ze złości! | Futbologia

Z tą wersją wydarzeń oczywiście nie zgadza się oskarżony Cezary Kucharski. Już kilkukrotnie starał się on przekonywać wszystkich, że nagrania zostały przez Lewandowskiego zmanipulowane tak, aby wskazywały na winę byłego agenta. Teraz Kucharski znów odniósł się do sprawy, mówiąc wprost o zaplanowanej intrydze.

Jerzy Dudek OSTRO KRYTYKUJE decyzję Paulo Sousy! Padają słowa o ABSURDZIE

 - Nagrywanie, a później granie zmanipulowanymi taśmami ma w tym kraju długą historię i podatny grunt... A zaplanowana intryga przez mojego byłego wspólnika przyniesie wielu osobom zaskoczenie – napisał na Twitterze Cezary Kucharski.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze