Afera dyplomowa. Mamy stanowisko Roberta Lewandowskiego

2021-07-28 12:02
Robert Lewandowski
Autor: AP PHOTO Jaki dzisiaj mecz w TVP 5.09 niedziela Mecz dzisiaj w TV Kto dzisiaj gra w niedzielę Z KIM gra Polska dzisiaj O co grają?

W środę 28 lipca gruchnęła wieść o tym, że kilku reprezentantów Polski, w tym Robert Lewandowski, miało rzekomo kupować dyplomy uczelni wyższej. Sprawa została ujawniona przez portal Onet, ale wciąż bardzo mało wiadomo na temat całej sytuacji. „Super Express” poprosił o komentarz do tej sprawy rzeczniczkę Lewandowskich, Monikę Bondarowicz. Otrzymaliśmy mocną deklarację z obozu rodziny Lewandowskich.

Z samego rana w środę 28 lipca na portalu Onet pojawił się obszerny materiał na temat fałszowania dyplomów przez pracownika naukowego jednej z podwarszawskich uczelni wyższych. Oskarżony Zbigniew D. wpadł w trakcie prowokacji przygotowanej przez policję, w trakcie której sprzedał dyplom kobiecie. Ta jednak nigdy nie była studentką szkoły, w której pracował oskarżony naukowiec. W materiałach zebranych przez śledczych nieoczekiwanie miały znaleźć się również fałszywe dyplomy przygotowane m.in. dla paru reprezentantów Polski, w tym dla Roberta Lewandowskiego.

Media: Mężczyzna sprzedawał fałszywe dokumenty. W sprawie pojawia się nazwisko Lewandowskiego

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

Obóz Lewandowskich zabrał głos w tej sprawie, mocna deklaracja rzeczniczki

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie rzeczniczkę rodziny Lewandowskich, Monikę Bondarowicz, która odniosła się do sprawy w stanowczych słowach. - Robert Lewandowski ukończył studia na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie 2020 roku i po 13 latach studiowania obronił pracę magisterską, o czym publicznie informował. O prowadzonym postępowaniu dowiedzieliśmy się z mediów, nie komentujemy jej publicznie, a jeśli będzie taka potrzeba wszelkich informacji udzielimy uprawnionym organom.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze