Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Jaki dzisiaj mecz w TVP 5.09 niedziela Mecz dzisiaj w TV Kto dzisiaj gra w niedzielę Z KIM gra Polska dzisiaj O co grają?

Afera dyplomowa. Mamy stanowisko Roberta Lewandowskiego

2021-07-28 12:02

W środę 28 lipca gruchnęła wieść o tym, że kilku reprezentantów Polski, w tym Robert Lewandowski, miało rzekomo kupować dyplomy uczelni wyższej. Sprawa została ujawniona przez portal Onet, ale wciąż bardzo mało wiadomo na temat całej sytuacji. „Super Express” poprosił o komentarz do tej sprawy rzeczniczkę Lewandowskich, Monikę Bondarowicz. Otrzymaliśmy mocną deklarację z obozu rodziny Lewandowskich.

Z samego rana w środę 28 lipca na portalu Onet pojawił się obszerny materiał na temat fałszowania dyplomów przez pracownika naukowego jednej z podwarszawskich uczelni wyższych. Oskarżony Zbigniew D. wpadł w trakcie prowokacji przygotowanej przez policję, w trakcie której sprzedał dyplom kobiecie. Ta jednak nigdy nie była studentką szkoły, w której pracował oskarżony naukowiec. W materiałach zebranych przez śledczych nieoczekiwanie miały znaleźć się również fałszywe dyplomy przygotowane m.in. dla paru reprezentantów Polski, w tym dla Roberta Lewandowskiego.

Media: Mężczyzna sprzedawał fałszywe dokumenty. W sprawie pojawia się nazwisko Lewandowskiego

Piłkarz doznał kontuzji podczas uprawiania SEKSU! Najdziwniejsze urazy w historii | Futbologia

Obóz Lewandowskich zabrał głos w tej sprawie, mocna deklaracja rzeczniczki

Poprosiliśmy o komentarz w tej sprawie rzeczniczkę rodziny Lewandowskich, Monikę Bondarowicz, która odniosła się do sprawy w stanowczych słowach. - Robert Lewandowski ukończył studia na Wyższej Szkole Edukacji w Sporcie w Warszawie 2020 roku i po 13 latach studiowania obronił pracę magisterską, o czym publicznie informował. O prowadzonym postępowaniu dowiedzieliśmy się z mediów, nie komentujemy jej publicznie, a jeśli będzie taka potrzeba wszelkich informacji udzielimy uprawnionym organom.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze