Poszukiwania trwają

Szukamy mieszkania dla Fernando Santosa! Będzie musiał wydać w Warszawie wielkie pieniądze [GALERIA]

2023-01-25 13:31

Reprezentacja Polski ma nowego selekcjonera. Fernando Santos poinformował podczas wtorkowej konferencji prasowej, że przeprowadzi się do Warszawy, gdzie ma mieszkać na stałe, by być blisko polskich spraw. Postanowiliśmy poszukać możliwości dla selekcjonera i sprawdzić, ile trzeba byłoby zapłacić za spore mieszkanie dostępne w najbliższych terminach. Trzeba wydać na to kokosy.

Fernando Santos podbił serca Polaków już na pierwszej konferencji prasowej z udziałem naszych dziennikarzy. Portugalski szkoleniowiec przyznał, że chciałby przeprowadzić się do Polski i stąd pracować na bieżąco. Z pewnością ułatwiłoby to bieżący kontakt z szefami Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także przyspieszyłoby proces działań z polskimi asystentami. Jak przyznawano podczas konferencji, trwa etap poszukiwań mieszkania lub domu dla trenera i jego rodziny. Postanowiliśmy pomóc Fernando Santosowi w poszukiwaniach wymarzonego lokum.

Fernando Santos świętował objęcie reprezentacji Polski złocistym napojem. Zdjęcia mówią wszystko

Poszukaliśmy mieszkania dla Fernando Santosa. Trzeba na to wydać wielkie pieniądze. Trzeba wydać kokosy!

Kim jest Fernando Santos?

Fernando Santos ma 68 lat, a na boisku występował na pozycji obrońcy. Nie osiągnął na murawie zbyt wiele. Prowadził m.in. reprezentację Grecji (na Euro 2012) czy Portugalii, z którą zdobył tytuł mistrzów Europy. Pod jego skrzydłami kwalifikowali się do wszystkich wielkich imprez. MŚ 2018 i ME 2020 kończyli w 1/8 finału, zaś na mundialu w Katarze niespodziewanego pogromcę – czyli Maroko – znaleźli w ćwierćfinale. Wygrali też I edycję Ligi Narodów.

Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze