Tak naprawdę wygląda miłość Krychowiaka i jego żony. Kolejne gorące zdjęcia zdradziły wszystko

2021-10-12 19:11
Celia Krychowiak i Grzegorz Krychowiak
Autor: Instagram Celia Krychowiak i Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak, znana również pod swoim panieńskim nazwiskiem Jaunat, od wielu lat stanowią zgrany duet. Wielokrotnie podkreślali, że łączą ich wspólne pasje, do których należy zaliczyć m.in. modę. Pod jednym z najnowszych zdjęć modelki wyszło na jaw, jak naprawdę wygląda ich miłość. Trzeba przyznać, że Krychowiak tym razem nie zważał na świadków i otwarcie przekazał, co czuje!

Grzegorz Krychowiak i Celia Krychowiak stanowią parę, która zdecydowanie cieszy się wielką popularnością ze strony fanów. Trzeba przyznać, że "Krycha" i jego żona zapracowali na sławę. On jest światowej klasy piłkarzem i reprezentantem naszego kraju, na którego liczą mocno kolejni selekcjonerzy biało-czerwonych. Ona to modelka, której rozpoznawalność sięga najdalszych kontynentów i cieszy się z kolejnych intratnych kontraktów w świecie mody. Choć oboje często wrzucają wspólne zdjęcia, to ich życie prywatne wciąż ma wiele tajemnic przed kibicami. Tym razem pod gorącymi zdjęciami Celii pojawił się komentarz Krychowiaka, który wiele mówi o ich uczuciu.

Ta historia Zbigniewa Bońka sprawi, że wytrzeszczysz oczy. Wszystko wydarzyło się w Albanii

Krychowiak skomentował gorące zdjęcia żony

Grzegorz Krychowiak nie mógł przejść obojętnie obok kolejnych fotek, które z miejsca stały się hitem na Instagramie. Celia Krychowiak znowu zgromadziła masę reakcji i wiele pozytywnych komentarzy. Na pewno jednak jednym z najważniejszych dla niej był ten od swojego wybranka serca. Mąż postanowił publicznie udowodnić, że darzy kobietę wyjątkowym uczuciem. Pod serią zdjęć opublikował lakoniczny, choć wiele znaczący komentarz. W nim pojawiły się dwie emotikonki z sercami zamiast oczu, co dobitnie pokazuje, że mimo upływu lat Krychowiak wciąż szaleje za ukochaną.

Celia Krychowiak nie chciała pozostawiać tego wyznania bez żadnej odpowiedzi. Jako zapracowana osoba nie ma może zbyt wiele czasu, ale zrewanżowała się mężowi publikując na portalu społecznościowym serduszko skierowane do piłkarza naszej piłkarskiej kadry.

Łukasz Piszczek pokazał się z wielkim bratem! To zdjęcie wszystko tłumaczy

Wyznanie Grzegorza Krychowiaka pod zdjęciami żony
Autor: Instagram Wyznanie Grzegorza Krychowiaka pod zdjęciami żony

Lawina komentarzy pod zdjęciami Celii Krychowiak

Rzecz jasna komentarz Grzegorza Krychowiaka, choć na pewno najcenniejszy, nie był jedynym, który mogła przeczytać Celia pod swoimi odważnymi fotkami. Wśród setek innych pozytywnych recenzji w oczy rzuca się także wpis żony Artura Boruca. Sara Boruc także postawiła na zwięzłość wypowiedzi i wrzuciła trzy emotikony ognia. "Kochana" - odpisała jej Celia Krychowiak, dodając serce.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze