Jarosław Niezgoda

Autor: Portland Timbers Jarosław Niezgoda

Tak strzela Jarosław Niezgoda dla Portland Timbers. Polak czaruje w Ameryce [WIDEO]

2022-06-26 12:53

Przypomniał o sobie Jarosław Niezgoda. Polski napastnik był bohaterem Portland Timbers. To właśnie on strzelając dwa gole przyczynił się do efektownego zwycięstwa 3:0 nad Colorado Rapids w MLS.

Niezgoda przeniósł się do Portland Timbers przed dwoma laty. W tym sezonie miał problemy z pachwiną, ale teraz już wszystko w porządku z jego zdrowiem. Przeciwko Colorado Rapids polski napastnik wyszedł w wyjściowym składzie i zagrał do 84. minuty. W drugiej połowie potrzebował dwunastu minut, aby strzelić dwa gole. Najpierw wykorzystał wyśmienite podanie od Billa Tullomy. Obrońca gospodarzy spod własnego pola karnego zagrał do Niezgody, a ten przyjął piłkę na klatkę, wyprzedził obrońców i strzałem z prawej nogi zdobył bramkę. Przy jego drugim trafieniu asystował Eryk Williamson, który zagrał tak dokładnie, że Polak z bliska skierował piłkę do siatki gości. W obecnej edycji Niezgoda zdobył już pięć bramek.

To ma być kolejny transfer Legii. Tak kiedyś błyszczał w ekstraklasie, znów będzie gwiazdą ligi?

Drużyna Portland wygrała po raz pierwszy od czterech meczów. W tabeli Konferencji zachodniej zespół zajmuje dopiero 11. miejsce. W następnej kolejce (30 czerwca) klub Polaka zagra u siebie z Houston Dynamo.

Lukas Podolski skomentował ostatnie wydarzenia w Zabrzu. Odniósł się do zwolnienia Jana Urbana, zdradził swą rolę w zatrudnieniu nowego trenera

Czy Jarosław Niezgoda przydałby się w reprezentacji Polski?