Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Takiej krytyki Lewandowskiego dawno nie było. Jest mowa o zniesmaczeniu, ekspert nie gryzł się w język

2021-11-19 7:14

Jeszcze długo nie umilknie dyskusja dotycząca wydarzeń związanych z meczem eliminacji do mistrzostw świata, w którym Polacy zmierzyli się z Węgrami. Największe kontrowersje i emocje budzi fakt, że w ważnym dla biało-czerwonych spotkaniu nie wystąpił Robert Lewandowski. Kapitan kadry dawno nie był tak krytykowany za swoje zachowanie. Również Marcin Żewłakow negatywnie ocenia postępowanie napastnika.

Przed listopadowymi spotkaniami w eliminacjach do mistrzostw świata wydawało się, że atmosfera wokół kadry ustabilizowała się i kibice ze spokojem mogą wyczekiwać marcowych baraży. Niestety nastrój mocno popsuł mecz z Węgrami. Biało-czerwoni po raz pierwszy od wielu lat przegrali na PGE Narodowym, a co najgorsze, stracili rozstawienie w losowaniu do baraży.

Wyszło na jaw, co Robert Lewandowski robił w dniu meczu z Węgrami! Ręce opadają

Marcin Żewłakow uderza w Lewandowskiego. Padły wymowne słowa

Winą za porażkę obarczony został przede wszystkim Paulo Sousa, który dokonał wielu zmian w składzie. Te nie zdały egzaminu i Polacy muszą liczyć na szczęście w losowaniu i uniknięcie najmocniejszych rywali w barażach. Coraz więcej krytyki pojawia się również pod adresem Lewandowskiego. Niedawno okazało się, że piłkarz na własne życzenie nie zagrał przeciwko Węgrom.

Na jaw wyszedł sekret Matty'ego Casha. Siostra się wygadała. Tego mogliście się nie spodziewać

W dodatku wyszło na jaw, że gdy faktycznie "Lewy" nie zagra na PGE Narodowym, postanowił wykorzystać wolny czas na nakręcenie kolejnych ujęć do filmu o sobie, który produkuje Amazon Prime. - Materiały do filmu przygotowywane są od kilku miesięcy, a terminy nagrań zawsze elastycznie dostosowywane są do kalendarza i obowiązków Roberta Lewandowskiego. Decyzja o realizacji nagrań 15 listopada została podjęta po wygranym meczu z Andorą, gdy Robert Lewandowski otrzymał od sztabu ostateczne potwierdzenie, że nie jest brany pod uwagę do gry w meczu z reprezentacją Węgier - zdradziła Monika Bondarowicz, agentka Roberta Lewandowskiego "Super Expressowi". 

Sonda
Czy Robert Lewandowski powinien grać w meczu przeciwko Węgrom?

Żewłakow ostro o Lewandowskim. Oberwało się też Sousie

Po tym, jak ta informacja rozeszła się po mediach, zniesmaczenia nie krył Marcin Żewłakow, były reprezentant Polski, a obecnie ekspert TVP Sport. - Poprzez komunikaty prasowe i informacje dziennikarzy dowiadujemy się, że za decyzją stały też wątki poboczne. I to już jest bulwersujące - powiedział były piłkarz w rozmowie z portalem sport.pl.

- Lewandowski był dla mnie sztandarem. Do tej pory uważałem, że gdyby miał przyjechać na kadrę w środku nocy z Madagaskaru, to by to zrobił. Po ostatnich wydarzeniach jestem mocno zniesmaczony - dodał. Nie szczędził krytyki również pod adresem Sousy. - Jeśli informacje o prywatnych sprawach Roberta w trakcie zgrupowania są prawdziwe, to na jego wizerunku pojawiła się właśnie duża rysa. Jeśli na to wszystko pozwolił Sousa, to w moich oczach stracił wszystko, co zbudował w ostatnich miesiącach - stwierdził Żewłakow.

Jan Tomaszewski bezlitośnie uderza w Lewandowskiego i Sousę. Wytacza potwornie ciężkie działa
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze