Te wiadomości o Robercie Lewandowskim to hit. Wielka chwila nadchodzi? Coraz większe nerwy

2021-10-14 7:43
Robert Lewandowski
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski w ostatnich miesiącach zdobył mnóstwo indywidualnych nagród. Może to zawdzięczać wyłącznie sobie, bo bije kolejne rekordy oraz prowadzi Bayern Monachium i reprezentację Polski do kolejnych zwycięstw. W jego dorobku wciąż brakuje jednak najbardziej prestiżowej nagrody, a więc "Złotej Piłki". Angielskie media sugerują, że to może się niebawem zmienić...

Robert Lewandowski jest niczym wino. Im starszy, tym lepszy. I nie są to słowa nad wyrost, bo doskonale widać to po statystykach kapitana reprezentacji Polski. Choć od dawna "Lewy" należy do grona najlepszych piłkarzy, dopiero ostatnie sezony potwierdzają jego wielką klasę. Z Bayernem Monachium zdobył upragnioną Ligę Mistrzów oraz wiele innych trofeów.

Senator Ziobry to kumpel Lewandowskiego. Opowiedział nam o ich relacji i kulisach gorącego meczu Albania – Polska

Ważne doniesienia o Lewandowskim. Nadciąga wielka chwila?

Sam sięgał po kolejne rekordy i indywidualne osiągnięcia. Najważniejszym wydarzeniem w ostatnich miesiącach było na pewno pobicie rekordu Gerda Muellera, który wydawał się nieosiągalny. Nic więc dziwnego, że w wielu plebiscytach Lewandowski nie miał sobie równych. W jego dorobku brakuje jednak najważniejszej indywidualnej nagrody.

Jan Tomaszewski nie ma litości dla Paulo Sousy. Pojawił się zaskakujący pomysł

Mowa tu oczywiście o Złotej Piłce. Plebiscyt organizowany przez francuski magazyn "France Football" przed rokiem nie odbył się, ze względu na sytuację panującą na świecie. Wówczas mówiło się, że największym pechowcem jest właśnie Lewandowski, który był najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa w prestiżowym plebiscycie.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zgarnie Złotą Piłkę?

Lewandowski blisko Złotej Piłki? Anglicy nie mają wątpliwości

W tym roku Lewandowski ponownie znalazł się wśród 30 nominowanych zawodników, którzy mają szansę zdobyć najbardziej prestiżowe wyróżnienie w świecie piłki nożnej. Co więcej, angielskie media twierdzą, że to właśnie napastnik Bayernu Monachium jest najpoważniejszym kandydatem do zgarnięcia Złotej Piłki. A uważają tak dziennikarze "Daily Mirror".

Anglicy sugerują, że gdyby nie anulowanie plebiscytu rok temu, Lewandowski już od miesięcy mógłby patrzeć na statuetkę w domu. Ponadto dodają, że najgroźniejszymi rywalami Polaka będą Karim Benzema, czy Jorginho. Najlepszego piłkarza świata poznamy 29 listopada.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze