Reprezentacja Ukrainy

i

Autor: AP Reprezentacja Ukrainy

To już pewne! O dwa mecze Ligi Narodów więcej w Polsce, wszystko przez wojnę w Ukrainie

2022-05-12 19:12

W czerwcu dwa mecze w piłkarskiej Lidze Narodów reprezentacja Ukrainy w roli gospodarza rozegra w Łodzi. Na stadionie miejskim im. Władysława Króla drużyna trenera Ołeksandra Petrakowa zmierzy się z Armenią i Irlandią.

Jak poinformował w czwartek Łódzki Klubu Sportowy, mecz Ukraina - Armenia zostanie rozegrany 11 czerwca o godz. 15, a spotkanie Ukrainy z Irlandią zaplanowano na 14 czerwca, godz. 20.45. Będą to mecze 3. i 4. kolejki grupy 1 dywizji B Ligi Narodów.

Spotkania odbędą się na otwartym w kwietniu stadionie im. Władysława Króla, na którym swoje mecze rozgrywa pierwszoligowy ŁKS. Obiekt, który został rozbudowany o trzy brakujące trybuny może pomieścić 18 tys. widzów. Bilety na oba mecze wkrótce mają być dostępne w kasach stadionu.

Oprócz Ukrainy, Armenii i Irlandii w grupie 1 dywizji B zagra jeszcze Szkocja. Rywalizacja rozpocznie się 4 czerwca.

Anna Lewandowska zaszalała! Cena jej torebki zwala z nóg, bogactwo aż się wylewa

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!

W grupie 4 najwyższej dywizji tych rozgrywek Polska zmierzy się z kolei najpierw u siebie właśnie z Walią (1 czerwca). W tej grupie znalazły się też reprezentacje Belgii i Holandii, z którymi biało-czerwoni zagrają na wyjeździe, odpowiednio, 8 i 11 czerwca, by trzy dni po spotkaniu z "Pomarańczowymi" ponownie zmierzyć się z Belgią, tym razem u siebie.

Pozostałe mecze Polaków w tych rozgrywkach odbędą się 22 września (z Holandią u siebie) i 25 września (z Walią na wyjeździe).

Kamil Grosicki odejdzie z Pogoni? Może trafić do klubu gwiazdora, sensacyjne wieści

Antoni Piechniczek oprowadza po swoim domu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze