Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zaszalała! Cena jej torebki zwala z nóg, bogactwo aż się wylewa

2022-05-12 19:08

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Żona kapitana reprezentacji Polski zbudowała markę wartą miliony, a o jej sukcesie świadczą m.in. zasięgi w internecie. Jedynie jej mąż może pochwalić się większym kontem na Instagramie, co sprawia, że Lewandowscy panują w polskiej sieci. Popularna para zarabia miliony, które może przeznaczyć na luksusy. Anna ostatnio pochwaliła się torebką, której cena zwala z nóg!

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie obserwują ponad 4 miliony użytkowników. Kobieta zachwyca ich codziennymi wpisami, w których promuje zdrowy styl życia. Od wielu lat była mistrzyni karate skupiła się na dbaniu o zdrowie fizyczne i psychiczne społeczeństwa, a jej porady stały się ważnym aspektem życia tysięcy Polaków. Media społecznościowe są dla niej idealnym kanałem, przez który może utrzymywać kontakt z fanami. Dlatego żona Lewandowskiego regularnie aktualizuje profile i codziennie zamieszcza w nich nowe zdjęcia i nagrania. Dzięki temu użytkownicy mogą poznać przynajmniej cząstkę z życia codziennego największej influencerki w kraju. A ta nie odmawia sobie luksusów, o czym świadczy m.in. cena jej torebki, w której ostatnio się pokazała!

Potwierdziły się fatalne wiadomości o Robercie Lewandowskim. Nie da się już tego zmienić, klamka zapadła

Luksusy Lewandowskich robią wrażenie!

Anna Lewandowska zaszalała. Cena jej torebki zwala z nóg

33-latka zachwyca fanów także swoją urodą. Jej starannie dobrane outfity niejednokrotnie robią wrażenie podobne do tego związanego z precyzją codziennych ćwiczeń. Poza wspaniałą sylwetką, którą uwypuklają stroje kąpielowe czy treningowe, Lewandowska dba też o codzienne kreacje. Ostatnio pokazała się w jeansowym wydaniu. Z pozoru wyglądała zwykle, ale do jeansów i jeansowej kurtki dobrała niebieską torebkę, która okazała się prawdziwym rarytasem.

Kamil Grosicki odejdzie z Pogoni? Może trafić do klubu gwiazdora, sensacyjne wieści

Sonda
Czy uważasz, że Anna Lewandowska ubiera się stylowo?

Okazuje się, że ten drobny element stroju wart jest niemal 13 tysięcy złotych! Niebieska torebka Diora "Bobby East-West Bag" w oficjalnym sklepie domu mody kosztuje bowiem 2850 euro! Dość ciekawie kontrastuje to m.in. ze spodniami z "H&M", a więc zwykłej sieciówki. Lewandowska połączyła w kreacji luksus z codziennością, a jej fani byli wprost zachwyceni. 

Jan Tomaszewski: Kibice mają dość Lewandowskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze