Oceny Walia - Polska

Szczęsny najlepszy, a oni są największym zmartwieniem Michniewicza! Oceny po meczu Walia – Polska. Kto był najlepszy? [NOTY, OCENY]

2022-09-26 8:53

Biało-czerwoni odnieśli kolejny, duży sukces za kadencji Czesława Michniewicza. Po awansie na mundial, teraz utrzymali się w Dywizji A Ligi Narodów i zapewnili losowanie z pierwszego koszyka do eliminacji Euro 2024. Spotkanie Walia – Polska należało do zdecydowanie lepszych, zwłaszcza w porównaniu z meczem z Holandią. Kto był największym bohaterem meczu Walia – Polska? Oceniamy Biało-czerwonych. Kliknij w galerię i sprawdź nasze noty.

Reprezentacja Polski wróciła na zwycięskie tory! Po ostatnich gorszych spotkaniach, podopieczni Czesława Michniewicza znów triumfowali. Mecz Walia – Polska wlał nieco nadziei w serca kibiców. Wygrana pozwoliła kolejny raz uwierzyć, że wyjazd na mistrzostwa świata może się zakończyć sukcesem – choćby najmniejszym, czyli awansem do fazy pucharowej mundialu w Katarze. Przed Polakami trudne zadanie. Możemy jednak liczyć, że w przypadku podobnej gry, można walczyć o wyjście z grupy.

Incydent w szatni reprezentacji Polski. Czesław Michniewicz myślał, że się pali. Spadniesz z krzesła, gdy dowiesz się, co się stało

Walia – Polska. Oceny po meczu. Kto był najlepszy?

Biało-czerwoni zagrali bardzo dobrze, choć można mieć nieco zastrzeżeń. Bohaterem kadry musiał zostać Wojciech Szczęsny, który bronił w kilku trudnych, wymagających sytuacjach. Cieszy także dobry występ w wykonaniu Piotra Zielińskiego, który dyrygował naszą grą w środku pola.

Jak oceniliśmy kadrę w skali szkolnej (od 1 do 6) za mecz Walia – Polska? Zobacz w galerii poniżej!

Szczęsny do dziennikarza: Byłem krytykowany?! Słabo pan ogląda

Robert Lewandowski daleko od podium. Najdroższy piłkarz świata kosztuje...

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Ile zarabiają żużlowcy? Kto jest dziś najdroższym piłkarzem świata?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze