Ważne informacje dla kadry Paulo Sousy. Wtedy wszystko się rozstrzygnie? Jest konkretna data

2021-10-15 10:45
Paulo Sousa
Autor: Cyfra Sport Paulo Sousa

Reprezentacja Polski pokonała w trakcie październikowych spotkań eliminacyjnych Albanię i San Marino, dzięki czemu przybliżyła się znacząco do mundialu w Katarze. Przed Polakami bardzo ważny mecze: z Węgrami w Warszawie oraz starcie z Andorą, które przesądzą o dalszym losie drużyny narodowej. Paulo Sousa poznał dziś kluczową datę, która wzbudzi wielkie emocje w sercach polskich kibiców. Nie zostało dużo czasu.

Reprezentacja Polski jest u końca zmagań w fazie grupowej eliminacji do mistrzostw świata w Katarze i wiele wskazuje na to, że swoją przygodę z walką o mistrzostwo świata będzie kontynuować w trakcie spotkań barażowych. O dacie losowania potencjalnego przeciwnika dla Polaków poinformował dziś rzecznik PZPN - Jakub Kwiatkowski. Nie zostało dużo czasu.

Prezes Bayernu stanowczo o Lewandowskim. Komentuje ostatnie doniesienia na temat Polaka

Reprezentacja Polski walczy o baraże. Przed nami ważne mecze

Polska po wygranej z San Marino i z Albanią znacząco zbliżyła się do spotkań barażowych do mundialu w Katarze. O ile wynik jest, o tyle styl gry pozostaje w sferze dyskusji ekspertów i dziennikarzy. Jan Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że ma wielkie wątpliwości względem tego, czy Sousa powinien prowadzić drużynę w trakcie tak ważnych dla polskiej piłki spotkań.

– Wszyscy mówią, że Sousa ma nieprawdopodobnego nosa do rezerwowych. Dlaczego tego nosa nie ma przed meczem i ten najlepszy skład nie gra już od pierwszej minuty? Jakbym był prezesem PZPN, to zastanawiałbym się, czy zostawić go na baraże – mówił Jan Tomaszewski.

Nie uwierzycie, ile trzeba zapłacić za wodę w restauracji u Lewandowskiego. Będziecie zadziwieni, mamy dokładne menu

Aby zobaczyć prawdę na temat zarobków Paulo Sousy, przejdź do galerii poniżej.

Poznaliśmy datę losowania baraży. Ważne informacje

Jak podaje rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej, Jakub Kwiatkowski, spotkania barażowe zostaną rozlosowane w trakcie ceremonii zaplanowanej na 26 listopada 2021 roku w Zurychu.

- Losowanie par meczów barażowych do mistrzostw świata w Katarze odbędzie się 26 listopada o godzinie 17:00 w Zurychu. - poinformował Kamiński za pośrednictwem swojego Twittera.

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze