Robert Lewandowski

i

Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI / SUPER EXPRESS Robert Lewandowski

koszulki reprezentacji

Wyciekły koszulki reprezentacji Polski na mundial. Lewandowski będzie czuł się w nich świetnie, to łączy je z trykotami Barcy

2022-09-13 9:41

Reprezentacja Polski za nieco ponad tydzień rozpocznie kolejny etap przygotowań do mundialu. W ramach Ligi Narodów rozegrają spotkania z Holandią oraz Walią, jedne z ostatnich przed mundialem. Fanów interesuje jednak nie tylko forma sportowa, ale również to, w co piłkarze będą ubrani! Na mundialu Polacy zagrają w nowych koszulkach, a ich wygląd wyciekł do sieci przed oficjalną prezentacją.

Reprezentacja Polski niedługo rozpocznie kolejne zgrupowanie. Tym razem rozegrane zostaną jednak tylko dwa spotkania, a nie jak w czerwcu cztery. Większość nazwisk, jakie pojadą na mundial selekcjoner ma już wybrane, o czym sam niedawno powiedział w jednym z wywiadów. Zgrupowanie to czas na dopracowanie niektórych szczegółów i szansa dla tych którzy wyjazdu na mundial pewni być nie mogą. Fani jednak interesują się nie tylko kwestiami czysto piłkarskimi, ale też… koszulkami, w jakich zagrają Polacy. Choć oficjalna prezentacja nowych trykotów odbędzie się w czwartek, to już teraz na portalu „Footy Headlines” pojawiły się przecieki co do ich wyglądu. Okazuje się, że można znaleźć w nich punkt wspólny z koszulkami… FC Barcelona.

Fatalne informacje w sprawie meczu Lewandowskiego. Cios dla wielu kibiców, to już potwierdzone

PKO Ekstraklasa Raport odcinek 5.

Wiemy, jak będą wyglądać nowe koszulki Polaków. Lewy będzie zadowolony?

Dyskusja na temat możliwego wyglądu polskich trykotów na mundial trwała już od pewnego czasu. Długo nie było żadnego przecieku, ale w końcu portal „Footy Headlines” pokazał materiały, jakie udało mu się pozyskać w tej sprawie. Koszulki będą w dwóch wariantach, białym i czerwonym, a pierwszy z nich może przypominać nieco jeden z modeli koszulek Barcelony.

Grzegorz Krychowiak broni Macieja Rybusa. Twierdzi, że spadła na niego... niezrozumiała krytyka

Chodzi o motyw graficzny na ramionach, który jest widoczny na białych koszulkach. Jeden z wariantów koszulek Barcelony posiada bardzo podobny, więc dla Roberta Lewandowskiego nie będzie to żadną nowością. Czerwona koszulka zdaje się być prostsza – z dodatków ma ona jedynie biały kołnierzyk i mankiety.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze