Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Tournee selekcjonera

Wyjątkowa podróż Czesława Michniewicza. O tym marzy każdy selekcjoner, zaczyna ciężką pracę

2022-08-24 9:20

Każdy dzień przybliża nas do mistrzostw świata w Katarze. Po raz drugi z rzędu na największej imprezie piłkarskiej wystąpi reprezentacja Polski. Dlatego też Czesław Michniewicz zaczyna okres wytężonej pracy. Ta będzie miała również przyjemne akcenty, bo selekcjoner rozpoczyna podróż po Europie. Jeden z punktów tournee jest wyjątkowy.

Na kolejne mecze reprezentacji przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bo dopiero w drugiej połowie września biało-czerwoni dokończą rozgrywki w Lidze Narodów i zagrają z Holandią oraz z Walią. Będą to dwa ostatnie mecze o punkty przed mistrzostwami świata. Dlatego już teraz Czesław Michniewicz rozpoczyna pracę na pełnych obrotach.

Rafał Wolski zabrał głos po wyroku! Został ukarany przez klub, jest oficjalne oświadczenie

Wyjątkowa podróż Michniewicza. Wielu o tym marzy

Wiąże się to również z podróżami po Europie i odwiedzanie stadionów, na których grać będą potencjalni reprezentanci Polski. Selekcjoner będzie niejako kontynuował swoje torunee bo już w poprzednich miesiącach stawiał na spotykanie się z piłkarzami. Teraz będzie mógł przeżyć wyjątkowy moment, bo wybierze się do szczególnego, piłkarskiego miejsca.

Prywatna korespondencja Krychowiaka ujrzała światło dzienne. Nazwano go Bogiem, a potem... zadano bolesny cios

PKO EKSTRAKLASA odc 02

Już kilka tygodni temu Michniewicz zapowiadał, że 25 sierpnia pojawi się na Camp Nou. W środę odbędzie się mecz charytatywny pomiędzy FC Barcelona a Manchesterem City. Dochód z niego zostanie przeznaczony na walkę z ALS, a więc stwardnieniem zanikowym bocznym, na które cierpi Juan Carlos Unzue, były bramkarz Barcelony i były asystent Luisa Enrique.

Michniewicz będzie miał więc pierwszą okazję, aby na żywo zobaczyć Lewandowskiego w barwach Blaugrany. Dla wielu selekcjonerów to marzenie, aby oglądać kadrowicza w jednym z najlepszych klubów na świecie. Następnie Michniewicz ma się wybrać do Pragi, gdzie we czwartek Raków Częstochowa zmierzy się ze Slavią w ramach Ligi Konferencji Europy.

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy MŚ 2022?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze