Wyspy Owcze – Polska MEMY Polski Guardiola z wygraną w debiucie, Milik znów na celowniku

2023-10-12 22:22

Rewanżowe spotkanie eliminacji do przyszłorocznego Euro 2024 Wyspy Owcze - Polska śledziło wielu kibiców reprezentacji biało-czerwonych z kilku powodów. Jednym z nich jest oczywiście debiut Michała Probierza w roli selekcjonera pierwszej drużyny, a także poziom naszych rywali z grupy eliminacyjnej, którzy są półamatorami. Nic więc dziwnego, że po meczu Wyspy Owcze - Polska, który biało-czerwoni ostatecznie wygrali 2:0 nie brakowało prześmiewczych memów.

Sytuacja reprezentacji Polski w grupie E eliminacji do  mistrzostw Europy, przed meczem z Wyspami Owczymi była delikatnie rzecz ujmując nieciekawa, dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postanowił podziękować Fernando Santosi i zatrudnić Michała Probierza. W swoim debiucie w roli selekcjonera pierwszej drużyny, były trener m.in. kadry U-21. Cracovii lub Jagielloni Białystok zmierzył się z najsłabszą ekipą w grupie, czyli Wyspami Owczymi. Ze względu na debiut Probierza oraz niski poziom naszych rywali, spotkanie to cieszyło się sporym zainteresowaniem, a co za tym idzie nie zabrakło również komentarzy oraz memów po spotkaniu.

Najlepsze memy po Wyspy Owcze - Polska

Pierwsze minuty spotkania mogły napawać optymizmem, bowiem już w 4. minucie biało-czerwoni wyszli na prowadzenie za sprawą Sebastiana Szymańskiego. Dalej było jednak parę zgrzytów w maszynie Michała Probierza, a swoją niemocą w kadrze znów błysnął Arkadiusz Milik, który był przed świetna szansą na strzelenie bramki, ale minął się z piłką. Wszystkie sytuacje z meczu Wyspy Owcze - Polska internauci skwitowali w prześmiewczy sposób i nie zabrakło również wątków nieobecnego Roberta Lewandowskiego oraz zwolnionego Fernando Santosa. Zobaczcie memy z meczu Wyspy Owcze - Polska zaglądając do galerii zdjęć poniżej!

Czy Robert Lewandowski dalej powinien być kapitanem reprezentacji Polski?