Z tym tekstem Grzegorz Krychowiak wyskoczył jak filip z konopii! Prawda może strasznie zaboleć

2021-11-27 19:32
Grzegorz Krychowiak
Autor: Cyfra Sport Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak przyzwyczaił już chyba wszystkich do swojego stylu bycia. "Krycha" w mediach społecznościowych raczej się nie patyczkuje i otwarcie pisze, co myśli. Przekonywali się już o tym fani, którzy go krytykowali, ale tym razem w swoim stylu pomocnik reprezentacji Polski postanowił skomentować losowanie baraży o awans do mistrzostw świata. Po jego zaskakujących nieco słowach jasnym jest, że niektóre z rozstrzygnięć mogą po prostu zaboleć.

Grzegorz Krychowiak z zapartym tchem śledził losowanie par barażowych o udział w mistrzostwach świata Katar 2022. On i jego koledzy z reprezentacji Polski musieli być żywo zainteresowani tym wydarzeniem, ponieważ biało-czerwoni wezmą udział w dodatkowych spotkaniach o występ na mundialu. Los skojarzył naszą kadrę z Rosją. Spotkanie ze "Sborną" rozegramy na wyjeździe. Jeśli ten trudny bój zakończy się triumfem podopiecznych Paulo Sousy, to o występ na mistrzostwach zmierzą się bezpośrednio z lepszym z meczu Szwecja - Czechy. Krychowiak postanowił na Instagramie skomentować to losowanie, a jego tekst wielu mógł zaskoczyć.

Stanisław Czerczesow chciałby poprowadzić Polskę przeciwko Rosji! Jasna deklaracja szkoleniowca

Grzegorz Krychowiak o barażach. Może zaboleć

"Krycha" postanowił napisać o swoich odczuciach względem rozstrzygnięć losowania. Jego zdanie pokazuje, że w przypadku braku awansu na mundial, biało-czerwonych czeka ból i wielkie rozczarowanie. Użył przy tym tekstu, który pokazuje w sposób ironiczny stosunek piłkarza do komentarzy po ceremonii. Wielu kibiców i ekspertów zapomniało już o słowach krytyki w odniesieniu do kadry i zaczęli snuć plany o wyjeździe na mistrzostwa świata, do czego droga jest jeszcze bardzo daleka. Komentarz Krychowiaka spotkał się z wieloma reakcjami kibiców, którzy już zagrzewają go i kolegów do boju.

Ujawnili całą prawdę o synu Wojtka Szczęsnego! Bramkarz reprezentacji Polski i Marina muszą być z niego dumni

Tak Krychowiak skomentował losowanie

We wpisie Grzegorz Krychowiak użył zdjęcia z jednego z meczów reprezentacji Polski i napisał przy nim w swoim stylu: "Niezłe losowanie, każdy rywal w zasięgu i z każdym możemy wygrać - pomyślał każdy zawodnik ze wszystkich 4 drużyn 😉 Wygramy jedziemy na #Mundial, przegramy to znaczy, że nie mieliśmy po co tam jechać. To będą dobre mecze, nie mogę się doczekać".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze