Za takie zachowanie Robert Lewandowski zasłużył na rózgę! Nie ma litości, ostro podpadł

2021-12-23 17:33
Robert Lewandowski
Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Po wielu próbach udało nam się wreszcie dodzwonić do Świętego Mikołaja. Jest teraz bardzo zajęty, ale znalazł czas na krótką rozmowę. Na koniec zgodził się dostarczyć prezenty i rózgi dla polskich sportowców oraz ludzi ze sportem związanych. – Wolę rozdawać prezenty. Rózg nie lubię wręczać, ale czasami nie mam wyboru. A wytypowane przez was urwisy rzeczywiście na nie zasłużyły! I co tu zrobić z tym Robertem Lewandowskim? Z jednej strony, kolejny wspaniały rok i 69 goli. Z drugiej – afera z meczem z Węgrami. Dla „Lewego” będą zatem i prezent, i rózga – stwierdził.

Święta to wyjątkowy moment, gdy wszyscy spędzają czas razem. Nie ma miejsca na podziały. Nie ma miejsca na kłótnie i zwady. Przy choince nie brakuje uśmiechów, gwarnych rozmów i śpiewów. No i tego bez czego świąt nikt sobie nie wyobraża, czyli oczywiście prezentów. Tradycja nakazuje, by tym, którzy się nie sprawują wręczać nie upominki, a rózgi. Te mają być karą za nieoczekiwane zachowania. Na jedną z nich ewidentnie zasłużył Robert Lewandowski. I kibice nie mają wątpliwości, za którą sytuację z minionych dwunastu miesięcy.

NIE PRZEGAP! Kibice wybrali, kogo zaprosiliby na Wigilię. Miażdżąca przewaga, bezapelacyjny zwycięzca

Robert Lewandowski z rózgą i prezentem

Paradoks z Robertem Lewandowskim jest oczywisty. To jeden z czołowych, jeśli nie najlepszy piłkarz tego roku. Choć nie otrzymał Złotej Piłki, to wręczono mu niemal wszystkie pozostałe nagrody dla czołowego sportowca. W naszych tegorocznych prezentach i rózgach trudno było nie uwzględnić kapitana reprezentacji w obu kategoriach. Kto jeszcze zasłużył na nagrody? Kogo ukaraliśmy rózgą razem ze Świętym Mikołajem? Sprawdźcie w galerii poniżej!

QUIZ. Kasina Wielka, Ząb czy Żywiec. Skąd pochodzą polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 13
Zaczynamy od czegoś bardzo prostego! Skąd pochodzi Kamil Stoch?
Kamil Stoch i świetne wieści
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze