Zbigniew Boniek, Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Zbigniew Boniek o sytuacji Michniewicza

Zbigniew Boniek skierował ważne słowa do Czesława Michniewicza! Błyskawiczna reakcja byłego prezesa PZPN

2022-02-12 10:50

Odkąd Czesław Michniewicz oficjalnie został selekcjonerem reprezentacji Polski, o byłym trenerze chociażby Legii Warszawa powiedziano już niemalże wszystko. Oprócz kolejnych szpilek, znalazły się jednak również i ciepłe słowa, jak te od Zbigniewa Bońka, który postawił zwrócić się do Czesława Michniewicza w bardzo ważnym dla niego dniu, kierując do niego jedno słowo.

Czesław Michniewicz bezsprzecznie był jedną z najważniejszych postaci ostatnich tygodni w Polsce, a po jego oficjalnej prezentacji na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski, były trener m.in. Legii Warszawa zdominował przekaz medialny. Pikanterii sprawie dodawały chociażby narzuty korupcyjne, za które od Jana Tomaszewskiego dostało się nie tylko Czesławowi Michniewiczowi, ale również Cezaremu Kuleszy. Trener Biało-czerwonych mógł jednak zabrać się wreszcie do pracy, a niedługo później przyszedł ważny dzień w jego życiu, do którego odniósł się również były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, Zbigniew Boniek.

Ważna prośba Jana Tomaszewskiego do Czesława Michniewicza! Legenda Biało-czerwonych zaapelowała do selekcjonera przed meczem z Rosją

Zbigniew Boniek błyskawicznie zareagował na wieści o Czesławie Michniewiczu. Ważne słowa do selekcjonera reprezentacji Polski

Poprzednik Cezarego Kuleszy nie mógł przejść obojętnie, gdy na jego ulubionym Twitterze, na którym Zbigniew Boniek jest niezmiennie bardzo aktywny, pojawiła się informacja o 52. urodzinach Czesława Michniewicza. Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej nie zwlekał zbyt długo i postanowił dołączyć się do życzeń pisząc krótki, acz treściwe "Najlepszego" i dodając emotikony piłki, polskiej plagi, serca, uniesionego kciuka oraz butelki szampana.

Cristiano Ronaldo wpadnie w furię po tych słowach! Gorzka ocena gry Portugalczyka, trener nie gryzł się w język

Sonda
Czy wolałbyś Adama Nawałkę zamiast Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze