Zbigniew Boniek

i

Autor: Cyfrasport Zbigniew Boniek

Mocne słowa!

Zbigniew Boniek uderzył w Grzegorza Krychowiaka. Bezlitosny osąd, nie brakuje słów o błędach

2022-09-26 20:59

Zbigniew Boniek postanowił uderzyć w Grzegorza Krychowiaka! Były szef PZPN w rozmowie z "WP. SportoweFakty" stwierdził, że pomocnik reprezentacji Polski rozegrał bardzo słabe mecze przeciwko Walii i Holandii w Lidze Narodów. Jak uważa Boniek, Krychowiak cały czas popełnia te same błędy. Padły słowa mocnej krytyki.

Zbigniew Boniek postanowił w mocnych słowach zaatakować Grzegorza Krychowiaka! Były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej udzielił wywiadu "WP. SportoweFakty", w którym okazał swoje niezadowolenie z postawy byłego zawodnika PSG i Sevilli. Padły wyjątkowo mocne słowa na temat obecnej dyspozycji reprezentanta Polski.

To dlatego Paulo Sousa stracił pracę! Szokujące doniesienia, wszystko wyszło na jaw dopiero teraz!

Zbigniew Boniek krytykuje Krychowiaka. Nie zabrakło mocnej oceny 

Zdaniem Zbigniewa Bońka, reprezentant Polski cały czas popełnia bardzo poważne błędy w swojej grze. O ile były piłkarz Juventusu nie skreśla pomocnika w kontekście gry w reprezentacji, o tyle mówi, że piłkarz ma nad czym pracować.

-  Wciąż popełnia niestety te same błędy. Krychowiak w formie wciąż może pomóc tej reprezentacji. Niemniej od tak doświadczonego piłkarza wymagam, aby wyciągał wnioski. Według mnie jego problemem jest to, że on chce robić na boisku za dużo rzeczy. A tak się nie da - powiedział Zbigniew Boniek w rozmowie z portalem "WP. SportoweFakty".

Leo Messi szczerze przed mistrzostwami świata. To sądzi o grze w grupie z Polakami, szczere wyznanie

Aby zobaczyć zdjęcia Zbigniewa Bońka nad basenem, przejdź do galerii poniżej.

Boniek o Krychowiaku. Zwraca uwagę na poważny problem

- Dziś w dobrych reprezentacjach nie ma na tej pozycji "przecinaków". Busquets taki nie jest, Verratti czy Jorginho też nie. W ustawieniu z trzema środkowymi obrońcami defensywny pomocnik musi ich zabezpieczać, a w ofensywie rozpoczynać szybkim podaniem do kreatywnego piłkarza. Defensywny pomocnik ma przyspieszać grę, a nie ją zwalniać. Jeśli naszym defensywnym pomocnikiem ma być Krychowiak, to też musi pewne rzeczy przeanalizować i grać inaczej niż ostatnio - powiedział Boniek.

Sonda
Czy Zbigniew Boniek był dobrym prezesem PZPN-u?
Zbigniew Boniek radzi nowemu prezesowi PZPN
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze